wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Szpital w Jaśle wstrzymuje przyjęcia pacjentek do porodu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jak informuje na swojej stronie internetowej Szpital Specjalistyczny w Jaśle w okresie od 1 do 8 września zostają wstrzymane przyjęcia pacjentek do porodu.

Wstrzymanie przyjęć ciężarnych pacjentek wynika z konieczności dezynfekcji Oddziałów Położniczego- Ginekologiczno z Pododdziałem Urologii i Neonatologicznego Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Dezynfekcja oddziałów ma na celu zapewnienie jak najwyższych standardów bezpieczeństwa dla pacjentów.

Jasielski Odział Ginekologiczno-Położniczy ma już 55 lat!

W latach 2010-2011, dzięki dofinansowaniu z programu RPO WP, odział przeszedł gruntowny remont stając się jednym z najnowocześniejszych na Podkarpaciu. Zyskał sale do cięć cesarskich, a Trakt Porodowy został podzielony na trzy osobne sale z węzłami sanitarnymi. Przebudowano także sale dla położnic oraz zakupiono nowy sprzęt i aparaturę medyczną m.in. aparat do znieczuleń i aparaty KTG.

- Reklama -

Podobne artykuły

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Elwira P
23 sierpnia, 2021 19:47

Byłam przed wyjazdem do UK w 2003 roku. Bardzo miło wspominam. Czułam się naprawdę zaopiekowania. Nie zapomnę jak młodziutka (młodsza ode mnie, a ja miałam 24 lata) pielęgniarka żartowała ze mną i robiła wszystko, żebym się nie stresowała. Żartowała, że urodzić każda może a zdać sesję już nie. A ja urodziłam i zdałam!

wiki
23 sierpnia, 2021 20:08
Odpowiedź na  Elwira P

Rodziłam tak jak ty przed tymi wszystkimi zmianami i tez dobrze wspominam. Ale ja miałam chyba same dojrzałe Panie pielęgniarki 🙂 Najbardziej zapamiętałam jak mnie we dwie prowadziły do wc 😀

Iza
24 sierpnia, 2021 09:08
Odpowiedź na  Elwira P

A ja takich dobrych wspomnień nie mam

Dsdd
24 sierpnia, 2021 06:41

A co z obecnymi pacjentkami?

Joanna
24 sierpnia, 2021 12:27

Rodziłam w szpitalu w Jaśle dwa razy – 2018 i 2021 roku. Oba porody były porodami rodzinnymi. Sale są nowoczesne, bardzo wygodne; położne i pielęgniarki bardzo pomocne i miłe. Z pobytu w szpitalu oraz opieki byłam i jestem bardzo zadowolona. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła rodzić gdzieś indziej.

debilokracja
24 sierpnia, 2021 18:55

Zero szacunku dla ludzi którzy godzą się pracować w służbie zdrowia. Przez nich nie zmieni się nic.

- Reklama -

Ostatnie artykuły