wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

W powiecie jasielskim zatrzymano osiem osób. Trafią do więzienia

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w ciągu jednego tygodnia, zatrzymali osiem osób, które były poszukiwane do odbycia kary aresztu lub pozbawienia wolności. Najdłużej, bo 10 miesięcy w zakładzie karnym spędzi mieszkaniec gminy Jasło, który był poszukiwany w związku z popełnieniem dwóch przestępstw.

Policjanci realizując swoje ustawowe zadania m.in. w zakresie poszukiwania osób ukrywających się przed organami ścigania, współpracują z sądem i prokuraturą.

W minionym tygodniu, jasielscy patrolowcy zatrzymali łącznie osiem osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Osoby te były poszukiwane przez Sąd Rejonowy w Jaśle, celem odbycia kary pozbawienia wolności lub kary aresztu.

Najdłużej w zakładzie karnym spędzi mieszkaniec gminy Jasło. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 10 miesięcy. 40-latek poszukiwany był za popełnienie dwóch przestępstw. Nie tylko kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości, ale także użył tablicy rejestracyjnej od innego pojazdu.

Jasielscy funkcjonariusze od początku tego roku zatrzymali łącznie 59 osób poszukiwanych.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły