wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Nie miał prawa jazdy, wjechał do rowu, a tablice rejestracyjne były z innego pojazdu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Funkcjonariusze z jasielskiej drogówki interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Dzielec. Kierujący dostawczym renault z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni do rowu. Okazało się, że mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy. Ponadto bus, którym kierował miał założone tablice rejestracyjne od innego pojazdu oraz nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia.

We wtorek o godz. 20, dyżurny jasielskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Dzielec. Przybyli na miejsce interwencji policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalili, że kierujący dostawczym busem zjechał z jezdni do rowu. Kierujący nie potrafił wytłumaczyć funkcjonariuszom jak doszło do tego zdarzenia. Mężczyzna był trzeźwy i na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń.

W trakcie interwencji 47-latek okazał mundurowym belgijski dowód rejestracyjny renault, natomiast na pojeździe założone były niemieckie tablice rejestracyjne o innych numerach. Tym samym policjanci ustalili, że bus nie jest dopuszczony do ruchu oraz nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia.

Jakby tego było mało, po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że kierujący ma zatrzymane prawo jazdy. Mundurowi potwierdzili, że zostało mu ono zatrzymane przez jasielską grupę „SPEED” w marcu br., za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Teraz 47-latek za swoje czyny będzie odpowiadał przed sądem.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły