wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Pierwsze narodziny w jasielskim szpitalu w 2021 roku!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

3 stycznia przyszło na świat pierwsze dziecko urodzone w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle w 2021 roku! Natan, bo tak będzie miał na imię synek, ma się świetnie podobnie jak jego szczęśliwa mama.  

Pani Sara pochodzi z miejscowości Ołpiny w województwie małopolskim i zdecydowała się urodzić swoje pierwsze dziecko w jasielskim szpitalu. Wiele kobiet z poza naszego powiatu i województwa zdecydowało się zaufać jasielskiej porodówce. Wybrała ją nawet jedna kobieta z Gdańska!

W zeszłym roku w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle urodziło się 945 dzieci.

Starosta Jasielski Adam Pawluś złożył najserdeczniejsze gratulacje dla najszczęśliwszej Mamy z okazji urodzenia Synka, pierwszego dziecka w Powiecie Jasielskim w Nowym Roku 2021 i przekazał jej symboliczne podarunki.  

Pierwsze narodziny w jasielskim szpitalu w 2021 roku! - życzenia Adama Pawlusia

Zaufanie, którym Odział Ginekologiczno-Położniczy w Jaśle obdarzają  przyszłe mamy wynika z pozytywnych doświadczeń byłych pacjentek oraz profesjonalnego i przyjaznego personelu medycznego.

Jasielski Odział Ginekologiczno-Położniczy ma już 55 lat!

W latach 2010-2011, dzięki dofinansowaniu z programu RPO WP, odział przeszedł gruntowny remont stając się jednym z najnowocześniejszych na Podkarpaciu. Zyskał sale do cięć cesarskich, a Trakt Porodowy został podzielony na trzy osobne sale z węzłami sanitarnymi. Przebudowano także sale dla położnic oraz zakupiono nowy sprzęt i aparaturę medyczną m.in. aparat do znieczuleń i aparaty KTG.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły