wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Sabina Kułak wydała swój debiutancki singiel. Opowiada jak przebiegały nagrania

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Sabina Kułak na co dzień śpiewa w zespole wokalnym SOUL i studiuje na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jest laureatką wielu konkursów muzycznych. W Jaśle zdobyła I miejsce w konkursie „Niepodległa Niepokorna”, II miejsce w konkursie „Na nutkę kantyczek” oraz wyróżnienie w „Love me tender”. Kiedy ostatnio z nią rozmawialiśmy [link tutaj] pracowała nad teledyskiem do swojego debiutanckiego singla. Poniżej opowiada jak przebiegały nagrania.

Teledysk do piosenki nagrywaliśmy 15 maja w centrum Warszawy. I choć wiał silny wiatr i było zimno, to była wspaniała przygoda i niezapomniane przeżycie. Otoczona byłam profesjonalną ekipą ludzi, którzy dawali mi cenne wskazówki i przygotowali do nagrań.

Po przyjeździe do Warszawy zajęła się mną makijażystka, która zrobiła mi makijaż do pierwszej stylizacji. Zaczęły się pierwsze zdjęcia, dziesiątki ujęć w kilku miejscach na jednym z Warszawskich osiedli. Trwało to kilka godzin. Potem powrót do hotelu, zmiana makijażu, zmiana stylizacji i kolejne ujęcia w centrum Warszawy do późnych godzin nocnych.

Było mi bardzo miło gdy przechodzący ludzie zatrzymywali się, przyglądali, słuchali, robili zdjęcia i wyrażali swoje opinie. Przed nagraniami obawiałam się, że przy przechodniach będę się stresowała i rozpraszała, jednak ich reakcje jeszcze bardziej mnie nakręcały i dodawały pewności siebie.

Zapraszam wszystkich do posłuchania mojej piosenki i obejrzenia teledysku. Będę wdzięczna za każde udostępnienie, łapkę w górę, komentarz. Serdecznie dziękuję całej ekipie i każdej osobie, która była zaangażowana w powstanie mojego debiutanckiego singla.

Piosenka „Silna” jest dostępna na Spotify i YouTube, zapraszam!

Dziękuję portalowi Moje Jasło, który już kolejny raz pokazuje, że wspiera młode talenty!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły