wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Przebudowane ulice na osiedlu Na Kotlinę Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Koszt prac w ramach których zbudowane zostaną drogi na osiedlu Na Kotlinę wyniesie 2 mln 147 tys. zł. Ulice Mendysa, Urocza, Pogodna, Widokowa i Górska będą wyasfaltowane i oświetlone, wzdłuż nich powstaną chodniki, dodatkowo wykonane będzie również odwodnienie i kanalizacja deszczowa. Prace powinny zakończyć się najpóźniej w grudniu tego roku.

To już kolejny etap inwestycji, w ramach których ulice na tym nowym osiedlu są przebudowywane. Wcześniejsze prace prowadzone były w 2016 roku, a w ich ramach wykonano między innymi zbiornik retencyjny. Wówczas ich koszt wyniósł 1 mln 746 tys. zł.

Prace wykonywane są w ramach zadania „Budowa gminnych dróg na osiedlu Na Kotlinę o symbolu KL1, KL2, KD1, KD3, KD4, KD5, kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicznego – Etap II”, a wykonuje je Firma Handlowo-Usługowa ze Strzegocic. Dofinansowanie pochodzi z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
1 sierpnia, 2021 14:18

Fajne, normalne nazwy nowych ulic.

Witek
1 sierpnia, 2021 16:56
Odpowiedź na  Piotr

Dokładnie! Dość już Janów Pawłów i Mickiewiczow

- Reklama -

Ostatnie artykuły