wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Prawie 230 tys. zł na przebudowę drogi i chodniki w Dębowcu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Rozpoczynają się prace związane z przebudową nawierzchni i wymianą chodników na drodze powiatowej Nr 1882R w miejscowości Dębowiec, obok kościoła parafialnego. Zadanie to kosztować będzie 229 982 zł.

Roboty budowlane obejmować będą remont drogi powiatowejNr 1882R Droga przez wieś Dębowiec w km 0+967-1+235 w miejscowości Dębowiec.

W ramach prac wykonany zostanie remont istniejących odcinków chodnika dla pieszych oraz systemu odwodnienia pasa drogowego do sprawnego odprowadzenia wód opadowych, a także ułożona prawidłowo wyprofilowana nowa nawierzchnia bitumiczna jezdni drogowej.

Po wykonanej przebudowie drogi zostaną wyprofilowane zjazdy.        

To już ostatni odcinek drogi powiatowej w Dębowcu, który wymaga przebudowy. Dzięki przeprowadzonym pracom, droga, która od ponad 30 lat nie była gruntownie remontowana, stanie się traktem drogowym zapewniającym bezpieczeństwo i komfort jazdy użytkownikom.

Radny Ryszard Lisowski wielokrotnie zabiegał o wykonie tego zadania i dzięki poparciu Zarządu Powiatu w Jaśle zostanie ono w najbliższym czasie zrealizowane.     

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły