wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zdemolował wiatę przystankową, bo odmówiono mu sprzedaży alkoholu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Funkcjonariusze z komendy policji w Jaśle zatrzymali mężczyznę, który uszkodził wiatę przystankową w Czeluśnicy w gminie Tarnowiec. 27-letni mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Od razu trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

W środę przed godz. 17, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Czeluśnicy ktoś niszczy wiatę przystanku autobusowego. Do Czeluśnicy zostali skierowani policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. 27-latek, którego zastali na miejscu, nie przyznawał się do zniszczenia wiaty. Mężczyzna został przebadany na alkomacie. Urządzenie wskazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Następnie funkcjonariusze przejrzeli nagranie monitoringu, na którym widać, jak mężczyzna kopie i uderza w wiatę oraz rzuca w nią kamieniami. 27-latek zaczął się tłumaczyć, że zdenerwował się, kiedy ze względu na jego stan nietrzeźwości, nie sprzedano mu alkoholu w sklepie. Mieszkaniec gminy Tarnowiec został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady.

Mężczyzna został już przesłuchany. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Popełnienie tego przestępstwa zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Dla mężczyzny nie będzie to pierwsze zetknięcie z wymiarem sprawiedliwości. W przeszłości był on już karany za przestępstwa – naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza, zmuszania funkcjonariusza do zaniechania czynności służbowej oraz znieważenia funkcjonariusza publicznego.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły