wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

To jest twoje miasto

Zabierz głos w sprawie przebudowy placu z kotwicą oraz utworzenia nowoczesnego centrum nauki

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dwa istotne zagadnienia będą poruszane podczas spotkania konsultacyjnego z mieszkańcami, które odbędzie się we wtorek (27 marca, godz. 17). Jedno dotyczy utworzenia nowoczesnego centrum nauki w budynku Szkoły Podstawowej nr 2, a drugie przebudowy Placu Inwalidów Wojennych.

Jasielski „Kopernik” … a raczej Łukasiewicz, Steinhaus i Weigl

Wybitne postacie związane z Jasłem: Ignacy Łukasiewicz, Hugo Steinhaus i Rudolf Weigl ekspertami w centrum nauki, mediateka, pracownia aktywności społecznych, centrum coworkingowe, pracownia kreatywności to propozycje, które znajdują się w opracowanej przez Miasto koncepcji utworzenia Centrum Techniki, Kultury i Przedsiębiorczości w Jaśle.

Nowinki techniczne na placu z kotwicą?

Jak ma wyglądać Plac Inwalidów, by spełniał oczekiwania mieszkańców? Co mogłoby sprawić, by miejsce to stało się nie tylko bardziej estetyczne i ciekawe, ale funkcjonalne i chętnie odwiedzane? Miasto przygotuje projekt przebudowy placu wraz z pasażem przy Kinie Syrena, ale chce by to mieszkańcy zdecydowali co się tam ma znaleźć.

Przyjdź na spotkanie konsultacyjne, wtorek (27 marca), godz. 17, Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Koralewskiego.

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Lili
23 marca, 2018 09:48

Ostatnio trochę się u nas dzieje, miasto się zmienia. Niestety wątpię, żeby ktoś poza krytyką chciał powiedzieć coś konstruktywnego.

Ewka
23 marca, 2018 09:53

Na czym będzie polegać przebudowa? Może warto się zastanowić nad unowocześnieniem kina i parkingami. Przynajmniej repertuar kina powinien być bogatszy, bo ludzie jeżdżą oglądać filmy w Krośnie.

Zdzisek
23 marca, 2018 10:46

Pani Ewo, jeżeli pani jeszcze nie zarejestrowała, to jaiselskie kino dysponuje nowoczesnym projektorem 3D / 4K i nagłośnieniem Dolby Surround 7.1 już od września 2014 roku. Od lata 2017 posiada również nowe fotele. Na wczorajszym DKFie było 139 osób. A na jednej z sobotnich projekcji w krośnieńskim Kinie Helios było 2 – słownie „dwie” osoby! 🙂 No to jak to jest z tym repertuarem i jeżdżeniem do Krosna? 🙂 (Y)

Andrzej
23 marca, 2018 10:57
Odpowiedź na  Zdzisek

Dla niektórych to nawet psie kupy w Krośnie lepiej pachną.

- Reklama -

Ostatnie artykuły