wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Przedszkole Miejskie nr 9 w Jaśle jako jedyne na Podkarpaciu z prestiżową nagrodą

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Przedszkole Miejskie nr 9 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle jako jedyne przedszkole w województwie podkarpackim, za działania podjęte w roku szkolnym 2021/2022, otrzymało nagrodę Złoty Prym przyznaną przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Ta prestiżowa nagroda przyznana została w uznaniu za działania, które tworzą optymalne warunki realizacji działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz innej działalności statutowej, zapewniające każdemu dziecku warunki niezbędne do jego rozwoju, podnoszące jakość pracy przedszkola i jego rozwój organizacyjny.

Nagroda Złoty Prym dla Przedszkola nr 9 w Jaśle

Nagrodę stanowi statuetka Złotego Prymu, przyznawana w województwie podkarpackim jednej szkole każdego z typów: przedszkole, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, technikum, szkoła branżowa I stopnia, placówka oświatowa.

Nagroda Złoty Prym dla Przedszkola nr 9 w Jaśle

Statuetki Złotego Prymu zostały wręczone podczas wojewódzkiej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 14 października br. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Nagroda Złoty Prym dla Przedszkola nr 9 w Jaśle

Nagrodę statuetkę Złotego Prymu dla przedszkola oraz dyplom za wybitne zasługi w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej odebrała Aleksandra Zajdel-Kijowska dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 9 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły