wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasielska policja zlikwidowała uprawę konopi indyjskich na terenie gminy Tarnowiec

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z Jasła zlikwidowali uprawę konopi indyjskich i zatrzymali dwóch podejrzanych mężczyzn. Mieszkańcy powiatu krośnieńskiego przyznali się do zarzucanych czynów. Decyzją sądu zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Policjanci zabezpieczyli łącznie 29 krzewów konopi indyjskich oraz 9,5 kg ściętego ziela konopi.

Policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy zakończyli kolejną sprawę związaną ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. W efekcie prowadzonych działań, w miniony piątek, zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w zalesionym terenie na obszarze gminy Tarnowiec prowadzili nielegalną uprawę konopi indyjskich. 

Jasielska policja zlikwidowała uprawę konopi indyjskich na obszarze gminy Tarnowiec
Fot. KPP Jasło

Podejrzani to 24 i 28-letni mieszkańcy powiatu krośnieńskiego. Podczas zatrzymania policjanci ujawnili łącznie 9,5 kg ściętego ziela konopi i zabezpieczyli 29 krzewów konopi. Zatrzymani usłyszeli zarzuty i przyznali się do popełnionego przestępstwa. Decyzją sądu zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. 

Niebawem obaj poniosą odpowiedzialność karną za przestępstwo posiadania narkotyków oraz niezgodnej z ustawą uprawy konopi. Za popełnione przestępstwo zatrzymanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły