wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Piotr Bałtroczyk w Jasielskim Domu Kultury. „Starość nie jest dla mięczaków”

Póki (nie) starość w nas

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Salwy śmiechu i brawa towarzyszyły prawie dwugodzinnemu występowi Piotra Bałtroczyka, który przybliżał blaski i cienie życia mężczyzny w wieku bardzo średnim. Stand – up „Starość nie jest dla mięczaków” ukazał wyzwania, jakie czekają na mężczyznę, który powoli opuszcza już cypelek młodości. Recital satyryka odbył się w piątek, 19 listopada br. w Jasielskim Domu Kultury.

Konferansjer, dziennikarz i satyryk podczas swojego występu przybliżył obecnym swoje spostrzeżenia natury obyczajowej, odniósł się do obecnych cen paliw, przedstawił wpływ płynów procentowych na osiągnięcie przez mężczyznę stanu szczęścia. Satyryk wrócił wspomnieniami do czasu pandemii, który spowodował znaczne spowolnienie w branży rozrywkowej, czym zmusił go do refleksji natury filozoficznej, jak i konsumpcyjnej.

Artysta podzielił się również z jasielską publicznością wspomnieniami ze swoich występów z innymi gwiazdami estrady oraz licznymi przygodami z konferansjerami. Opowieści Bałtroczyka przerywane były salwami śmiechu znakomicie bawiącej się tego wieczoru publiczności. Występ artysty nagrodzono gromkimi brawami.

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wanda
22 listopada, 2021 17:56

Jaki ma sens strona co nic swojego nie pisze tylko cudze rzeczy przepisuje ?

Pankracy
22 listopada, 2021 18:12
Odpowiedź na  Wanda

Pewnie większy od twojego bezsensownego komentarza. Nie każdy przegląda strony wszystkich instytucji

- Reklama -

Ostatnie artykuły