wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Pijany kierowca opla spowodował wypadek

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Osobnicy, gdzie nietrzeźwy kierowca osobowego opla spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mężczyzna nie zachował należytej ostrożności podczas wyprzedzania i zderzył się z innym pojazdem. Kierujący oplem, w chwili zdarzenia, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W minioną sobotę około godz. 23, dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Osobnica. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniali skierowani na miejsce policjanci z wydziału ruchu drogowego. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący osobowym oplem, 42-letni mężczyzna, podczas manewru wyprzedzania innego pojazdu, nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do kolizji. Następnie po utracie panowania nad samochodem uderzył w bariery ochronne. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia, policjanci ustalili, że kierowca opla jest pod wpływem alkoholu. Podczas sprawdzenia stanu trzeźwości uczestników zdarzenia, okazało się że 42-latek ma w organizmie 2,2 promila alkoholu. Mężczyzna odpowie także za kierowanie samochodem bez uprawnień oraz wyprzedzanie w miejscu objętym zakazem. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły