wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Muzyczny Pociąg do Krynicy. Michał Babiarz zagra dla pasażerów „Włóczykija”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Michał Babiarz, pianista z Jasła, laureat wielu konkursów muzycznych, który początkiem roku wystąpił z koncertem „Chopin Jakiego (Nie) Znacie” przygotował na przyszłą sobotę, 8 lipca, prawdziwą niespodziankę dla pasażerów znanego wśród jaślan pociągu do Krynicy- „Włóczykij”.

W przyszłą sobotę 8 lipca w Pijalni głównej w Krynicy – Zdroju młody pianista, aż dwukrotnie, o godzinie 14:00 oraz 16:00 wykona solo, jak i w duecie z Gabrielą Ross, słynne utwory Chopina i nie tylko. „Muzyczny pociąg do Krynicy”, który zawiezie miłośników Chopina na koncert, wyruszy z Jasła o godzinie 6:37. Zatrzyma się również m.in. w Przysiekach, Skołyszynie, Bieczu czy Gorlicach-Zagórzanach. Odjazd z Krynicy zaplanowany jest po koncertach, o 17:30. Wydarzenie organizuje grupa inicjatywna Kolej na Jasło oraz Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju.

Zachęcamy również do odwiedzenia głównych atrakcji Krynicy – Ścieżki w Koronach Drzew, Góry Parkowej czy Jaworzyny Krynickiej, na które pasażerowie pociągu mają 10% rabatu.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły