wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

VIII. Edycja Studenckiego Konkursu Piosenki ,,Kill me with the MUSIC”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Już niebawem ruszają XXIX Rzeszowskie Juwenalia! Razem z najhuczniejszą imprezą na Podkarpaciu rozpoczyna się pierwsze towarzyszące mu wydarzenie, jakim jest VIII. Edycja Studenckiego Konkursu Piosenki ,,Kill me with the MUSIC”, stanowiącego istotną i nieodłączną część akademickiego święta rzeszowskich studentów.

Konkurs ten ma na celu wspieranie merytoryczne, organizacyjne i promocyjne utalentowanych zespołów, którzy prezentują wysoki poziom artystyczny, a o których świat nie miał sposobności jeszcze usłyszeć. Wydarzenie jest okazją dla nieodkrytych talentów muzycznych z naszego regionu oraz nie tylko, do zaprezentowania swoich umiejętności i zdobycia doświadczenia, mogącego okazać się kamieniem milowym na drodze ich rozwoju.

Laureaci konkursu zostaną uhonorowani występami na Rzeszowskich Juwenaliach, w tym podczas otwarcia na Rzeszowskim Rynku oraz na Scenach Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Zgłoszenia do konkursu można składać od 12 do 26 lutego w formie zdalnej w postaci pliku wideo.

Ogłoszenie uczestników biorących udziału w finale odbędzie się 11 marca, natomiast Gala Finałowa została zaplanowana na 20-go marca w auli V1 Budynku V Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

W ramach wydarzeń towarzyszących Rzeszowskich Juwenaliów, organizatorami Konkursu są Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej oraz Parlament Studencki WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły