wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Perfekcyjny makijaż i efekty specjalne

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

„Efekty specjalne i makijaż kobiety dojrzałej”- to tytuł spotkania z Moniką Hałat, charakteryzatorką i makijażystką pracującą w TVN Kraków. Gość poniedziałkowego spotkania (18 lutego br.) na co dzień zajmuje się charakteryzacją do m.in. takich produkcji jak: „Szpital”, „Szkoła” czy „19+”.

Na przykładzie modelki ochotniczki zaprezentowała przybyłym na spotkanie paniom, jak prawidłowo wykonać makijaż. Monika Hałat przybliżyła uczestniczkom wydarzenia kosmetyki, których używa do wykonywania makijażu oraz zasady, którymi należy się przy tym kierować.

Drugą część spotkania wypełniły tzw. „efekty specjalne”, czyli silikonowe odlewy imitujące rozmaite urazy ciała. Chętne panie mogły zobaczyć jak wygląda uraz oka czy chociażby otwarte złamanie nogi czy ręki. Na przykładzie kolejnej ochotniczki charakteryzatorka pokazała sposób wykonania urazu tak, aby w świetle kamery, a przede wszystkim dla osób postronnych wyglądał wiarygodnie. Nie zabrakło anegdot z planu telewizyjnych produkcji. Panie jeszcze długo po spotkaniu rozmawiały z gościem Jasielskiego Domu Kultury na temat właściwego doboru kosmetyków.

pch (JDK)

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
21 lutego, 2019 09:43

Ale Paniom chyba nie o takie efekty chodzi! 🙂

Irq
21 lutego, 2019 10:46

Przeciętna kobieta ma więcej narzędzi upiększających niż grafik w photoshopie

- Reklama -

Ostatnie artykuły