wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

Mieszkaniec Jasła aresztowany za kradzież kosmetyków

Wyróżnione

Redakcja
Redakcja
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Tymczasowo aresztowany na dwa miesiące został 36-letni mieszkaniec Jasła, który we wtorek ukradł kosmetyki o wartości 650 złotych. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna podejrzewany jest także o kradzież rozbójniczą. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

- Reklama -

We wtorek przed godz. 9, dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie wymagające natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy. Dotyczyło kradzieży w jednym ze sklepów kosmetycznych w Jaśle przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Z relacji świadków wynikało, że nieznany mężczyzna ukradł kosmetyki wartości 650 złotych i uciekł w kierunku centrum miasta. Interweniujący policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego natychmiast podjęli działania zmierzające do zatrzymania mężczyzny o ustalonym rysopisie. 

Po kilkunastu minutach mundurowi zatrzymali podejrzanego w pobliżu Urzędu Miasta. To 36-letni mieszkaniec Jasła. Podczas kontroli osobistej policjanci odzyskali skradzione mienie.  

W trakcie interwencji funkcjonariusze ustalili także, że zatrzymany 36-latek może być odpowiedzialny za kradzież kosmetyków o wartości 270 zł, do której doszło dzień wcześniej w sklepie przy ulicy Jana Pawła II. Pracownik ochrony próbował wówczas zatrzymać złodzieja, ten jednak zaczął szarpać ochroniarza i wyrwał się, uciekając ze sklepu.  

Zatrzymany 36-latek tgrafił do policyjnego aresztu. Usłyszał kilka zarzutów, do niektórych z nich się przyznał. Wczoraj Sąd Rejonowy w Jaśle zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na najbliższe dwa miesiące. 

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -Odnowa biologiczna Jasło. Masaż orientalny

Ostatnie artykuły