wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jaślanka w programie „Rolnik szuka żony”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Niedawno ruszył nowy sezon bardzo popularnego programu „Rolnik szuka żony”. Jedną z kandydatek na żonę dla rolnika jest pochodząca z Jasła Aleksandra.

Aleksandra jest absolwentką Politechniki Krakowskiej, gdzie studiowała chemię. Z chemią związane jest też jej życie zawodowe – pracuje w laboratorium ochrony środowiska jako chemik analityk. Niestety w stosunkach międzyludzkich chemia była dla niej mniej łaskawa, los jakoś trzymał ją z daleka od tolerancyjnych, inteligentnych i opiekuńczych mężczyzn z własną pasją. Czy teraz to się zmieni?

Rolnik szuka żony
” Rodzina to jest najważniejsza rzecz w życiu człowieka” – rolnik Marek fot. www.rolnikszukazony.vod.tvp.pl

Aleksandra zgłosiła się do rolnika Marka, który jest 46 letnim kawalerem z województwa zachodniopomorskiego. W programie szuka kobiety na dobre i na złe, z którą razem mógłby cieszyć się z dobrych rzeczy i wspólnie pokonywać przeciwności. Od partnerki oczekuje przede wszystkim wierności, dialogu i otwartości w związku. Nie chciałby też aby była nadmiernie uparta. Jako, że lubi sport cieszyłby się gdyby dziewczyna podzielała tę pasję.

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Beta
25 listopada, 2018 21:59

Pani Olu ,niech Pani ucieka to nie dla Pani facet. JEST Pani super.pozdrawiam

stefan
15 września, 2018 21:14

szkoda slów … bedziew…

Janek
29 października, 2018 20:31

Nareszcie bez hejtu i szczekaczki. Pozdrawiam i życzę cierpliwości.

- Reklama -

Ostatnie artykuły