6.5 C
Jasło
31 maja 2020, niedziela

Jaślanka w programie “Rolnik szuka żony”

opublikowano

Niedawno ruszył nowy sezon bardzo popularnego programu “Rolnik szuka żony”. Jedną z kandydatek na żonę dla rolnika jest pochodząca z Jasła Aleksandra.

Aleksandra jest absolwentką Politechniki Krakowskiej, gdzie studiowała chemię. Z chemią związane jest też jej życie zawodowe – pracuje w laboratorium ochrony środowiska jako chemik analityk. Niestety w stosunkach międzyludzkich chemia była dla niej mniej łaskawa, los jakoś trzymał ją z daleka od tolerancyjnych, inteligentnych i opiekuńczych mężczyzn z własną pasją. Czy teraz to się zmieni?

Rolnik szuka żony
” Rodzina to jest najważniejsza rzecz w życiu człowieka” – rolnik Marek fot. www.rolnikszukazony.vod.tvp.pl

Aleksandra zgłosiła się do rolnika Marka, który jest 46 letnim kawalerem z województwa zachodniopomorskiego. W programie szuka kobiety na dobre i na złe, z którą razem mógłby cieszyć się z dobrych rzeczy i wspólnie pokonywać przeciwności. Od partnerki oczekuje przede wszystkim wierności, dialogu i otwartości w związku. Nie chciałby też aby była nadmiernie uparta. Jako, że lubi sport cieszyłby się gdyby dziewczyna podzielała tę pasję.

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here