-2.4 C
Jasło
18 listopada 2018, niedziela

Jaślanka w programie “Rolnik szuka żony”

opublikowano

Niedawno ruszył nowy sezon bardzo popularnego programu “Rolnik szuka żony”. Jedną z kandydatek na żonę dla rolnika jest pochodząca z Jasła Aleksandra.

Aleksandra jest absolwentką Politechniki Krakowskiej, gdzie studiowała chemię. Z chemią związane jest też jej życie zawodowe – pracuje w laboratorium ochrony środowiska jako chemik analityk. Niestety w stosunkach międzyludzkich chemia była dla niej mniej łaskawa, los jakoś trzymał ją z daleka od tolerancyjnych, inteligentnych i opiekuńczych mężczyzn z własną pasją. Czy teraz to się zmieni?

Rolnik szuka żony
” Rodzina to jest najważniejsza rzecz w życiu człowieka” – rolnik Marek fot. www.rolnikszukazony.vod.tvp.pl

Aleksandra zgłosiła się do rolnika Marka, który jest 46 letnim kawalerem z województwa zachodniopomorskiego. W programie szuka kobiety na dobre i na złe, z którą razem mógłby cieszyć się z dobrych rzeczy i wspólnie pokonywać przeciwności. Od partnerki oczekuje przede wszystkim wierności, dialogu i otwartości w związku. Nie chciałby też aby była nadmiernie uparta. Jako, że lubi sport cieszyłby się gdyby dziewczyna podzielała tę pasję.

Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wprowadzić imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wykryto Adblock

Nasze reklamy są przyjazne dla użytkowników,

nie blokuj nas!

 

X