wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Xtreme Fitness Jasło zaprasza do wspólnych treningów

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Obecna sytuacja społecznej izolacji związana z zapobieganiem dalszemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa wywróciła do góry nogami życie wielu z nas. Cierpią nasze portfele, nasza psychika, ale także nasza kondycja fizyczna. Na co dzień zabiegani i aktywni, narzekający na wieczny brak czasu mierzymy się teraz z jego nadmiarem. Pojawia się pytanie – jak go zagospodarować, skoro zaleca się przebywanie w domu?

Właściciel klubu Xtreme Fitness Jasło ma propozycję dla swoich Klubowiczów oraz dla ludzi, którzy chcą się trochę poruszać w domu.

Przede wszystkim mamy aplikację na telefon, w której jest wiele treningów dla Naszych klubowiczów, które możemy wykonywać w domu bez specjalnych przyrządów, na Facebooku prowadzimy zajęcia online wg grafiku, który jest podany na Instagramie i Facebooku naszego klubu. Wyszliśmy na przeciw opłatom, których nie pobieramy jak większość firm, które nadal pobierają opłaty za coś co nie działa. My zamroziliśmy opłaty naszych klubowiczów już po raz drugi na dwa tygodnie. Teraz uruchamiamy platformę internetową XtremeGo z mnóstwem treningów, które będzie można wykonywać w domu. Będą to zajęcia na żywo według grafiku zajęć, który będzie dostępny na platformie. Będą tam również zajęcia, które sami będziemy chcieli wykonać. 

Właściciel Xtreme Fitness Jasło

Aplikacja XtremeAPP – dostępna dla Klubowiczów sieci Xtreme Fitness Gyms na system Android oraz iOS, polega ona na dobieraniu pod siebie planów treningowych, lub wybranie z mnóstwa przygotowanych już planów w aplikacji. Weryfikujemy w niej nasze osiągnięcia, pomiary ciała oraz zbieramy punkty za wykonany trening, polecenie naszej siłowni znajomym oraz poprzez zakupy w sklepie. Po uzbieraniu punktów możemy wymieniać je na rzeczy ze sklepu bądź opłatę karnetu. Specjalnie w tych ciężkich chwilach przygotowane zostały plany autorskie na trening w domu dla Pań i Panów.

Platforma XtremeGO VOD – również dostępna dla Klubowiczów sieci, najprawdopodobniej będzie również na początku dostępna dla wszystkich, którzy będą chcieli trenować w domu wraz z trenerami na żywo! Grafik zajęć jest zaplanowany na cały tydzień w danych godzinach nasi trenerzy prowadzą zajęcia LIVE, do których można się dołączyć w każdej chwili. Oprócz zajęć LIVE, można wybrać spośród prawie 50 treningów co w danej chwili chcemy ćwiczyć.

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
siemka
31 marca, 2020 20:58

Nie ma się co oszukiwać. Większość z nas leni sie na kanapie przed TV i opycha czym się da. Świat się kończy to czas dać sobie troche luzu.

- Reklama -

Ostatnie artykuły