wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Koronawirus mało skuteczny – „Wyzdrowiał na tyle, że się odgrażał”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wyzdrowiał na tyle, że się odgrażał – ciężko sprzeczać się z Panią ekspert Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego Jadwigą Caban-Korbas. Chory nie miałby sił witalnych, żeby podskakiwać!

Warto posłuchać dalszych rad, bo wiele z nich jest uniwersalnych – Nie całujcie się z nikim, kto wykazuje objawy infekcyjne i nie jest mężem. A nawet może z mężem też nie, bo po co chłopa tam zarazić.

Najważniejszy jest spokój o który apelowała Pani Jadwiga – Nic się nie dzieje. Lecimy dalej z tymi slajdami. To tak gwoli Państwa, żeby wszystkim opadły emocje, bo ja dziś od rana naprawdę nie wiem, jak się nazywam, a Cybinka podobno wygląda, jakby ją korniki zżarły, a przynajmniej Biedronka w Cybince. Więc jak macie takie zapasy, to trzymajcie je na gorsze czasy, a na razie zwykła chemia domowa wam wystarczy. I taką postawę w pełni pochwalamy! Tylko spokój może nas uratować, mając takich ekspertów.

Na koniec coś miłego dla ucha – pięknie wykonany fragment piosenki Jak się masz, kochanie, jak się masz… w wykonaniu Pani Jadwigi.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły