wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

KGW Warzyce finalistą konkursu o nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Koło Gospodyń Wiejskich w Warzycach w gminie Jasło zostało finalistą etapu ogólnopolskiego III edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.

Niezwykłe przeżycie, wyjątkowa atmosfera, wspaniali ludzie – tego wszystkiego mogliśmy dziś doświadczyć podczas finału konkursu. Wracamy z dyplomem finalisty oraz nagrodami rzeczowymi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali w przygotowaniach do tak prestiżowego konkursu. Dziękujemy Aleksandra Katarzyna Cieślik za przygotowanie nas do inscenizacji obrzędu dożynkowego, dziękujemy Kwiaciarnia Oliwia za piękną kompozycję kwiatową, a w szczególności dziękujemy Gmina Jasło za wsparcie i umożliwienie nam udziału w tym konkursie. Wracamy z głową podniesioną do góry oraz bagażem nowych doświadczeń i znajomości. Zwieńczeniem wieczoru był występ Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze, dedykowany dla wszystkich uczestników konkursu. – KGW Warzyce

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły