wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Warzyce potrafią się bawić! Kulinarny Turniej Wsi Gminy Jasło

Piotr Rycerski: Koło Gospodyń Wiejskich z Warzyc ma przepis na najlepszą zupę cebulową w Polsce!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dzisiaj (22 lipca br.) w Warzycach odbył się Kulinarny Turniej Wsi Gminy Jasło. Tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich pochwaliło się wyjątkowymi przepisami i zademonstrowano swoje umiejętności kulinarne! Słoneczna pogoda, świetna atmosfera i widowiskowe zmagania pomiędzy sołectwami przesądziły o sukcesie imprezy.

Sołectwa gminy Jasło konkurowały ze sobą w turnieju, który wymaga wiedzy i zręczności, ale daje w zamian mnóstwo dobrej zabawy! Dzięki takim wydarzeniom jak to możemy miło spędzić czas i integrować nasze małe społeczności. Ludzie powinni się spotykać i rozmawiać ze sobą. Właśnie taka idea nam przyświeca. Nie chodzi tylko o konkurowanie w przerzucaniu opony, w zręcznościowym slalomie z alko-goglami czy w tańcu. Ważne, że jesteśmy tutaj razem i świetnie się bawimy – mówił wójt gminy Jasło Wojciech Piękoś.

Wydarzenie przyciągnęło mnóstwo mieszkańców. Wyjątkowe specjały kulinarne, świetna atmosfera i życzliwi ludzie. Tak można w skrócie zrelacjonować dzisiejsze wydarzenie.

Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, dla których przygotowano dmuchańce.

– Warzyce pokazały jak można wspólnie spędzać czas i dobrze się bawić. Z jednej strony emocjonujące turnieje między sołectwami, z drugiej tradycja i wiejskie specjały. Koło Gospodyń Wiejskich z Warzyc ma przepis na najlepszą zupę cebulową w Polsce! Tego smaku nie da się oddać słowami. Jestem pod wielkim wrażeniem zaangażowania lokalnej społeczności, dzięki której udało się zorganizować tak świetną imprezę – podsumował Piotr Rycerski Szef Gabinetu Politycznego Ministra Aktywów Państwowych.

Mamy nadzieję, ze tego typu wydarzenia zagoszczą na stałe w lokalnym kalendarzu imprez.  

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Muui
23 lipca, 2023 00:42

Taka opona niewiele waży 😁😁😁

Gabi
24 lipca, 2023 13:28

Było super! Wcześniej też były zabawy, tutaj jest tylko wycinek z tego co było. 🥰🥰🥰

- Reklama -

Ostatnie artykuły