wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wpadł bo przekroczył prędkość. Prowadził bez uprawnień i był pod wpływem marihuany

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W minioną niedzielę policjanci z jasielskiej grupy „SPEED” zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa, który przekroczył prędkość. Okazało się, że kierujący 26-latek nie ma prawa jazdy i znajduje się pod wpływem marihuany.

Policjanci z jasielskiej grupy „SPEED”, kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierowcy, jadący drogą wojewódzką nr 993, w Nowym i Starym Żmigrodzie.

Po godz. 16, zatrzymali do kontroli drogowej mercedesa. Powodem kontroli było przekroczenie przez kierującego prędkości o 14 km/h. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Jakby tego było mało, mundurowi wyczuli od niego charakterystyczny zapach marihuany. 26-latek przyznał się do jej palenia.

– informuje Komenda Powiatowa Policji w Jaśle

Funkcjonariusze wraz z kierowcą udali się na komisariat w Nowym Żmigrodzie. Po przeprowadzonym badaniu, narkotester wskazał w organizmie mężczyzny obecność marihuany. Następnie, mieszkańcowi gminy Dębowiec została pobrana krew do badań.

Narkotest
Fot. KPP Jasło

26-latek za przekroczenie dopuszczalnej prędkości został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Natomiast za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień oraz będąc pod wpływem środka odurzającego mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.

ŹródłoKPP w Jaśle
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły