-0.8 C
Jasło
28 stycznia 2021, czwartek

Vital Heynen poruszony historią Jakuba Procanina

Wyróżnione

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Siła charakteru Kuby i upór w nierównej walce z chorobą nowotworową od dawna poruszają serca Jaślan.Teraz, to jak niezwykłym jest on człowiekiem docenił również Vital Heynen, trener polskich siatkarzy. Heynen spotkał się z Jakubem Procaninem i podarował mu srebrny medal Pucharu Świata, wywalczony przez polskich siatkarzy w tym roku w Japonii.

Podczas Pucharu Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2019, odbywającego się w dniach 1-15 października 2019 w Japonii, reprezentacja Polski zajęła II miejsce. Trener Vital Heynen postanowił, że nie chce wystawiać srebrnego medalu na aukcji, tylko chce podarować go komuś, kogo historia najmocniej go poruszy. Ogłosił zatem konkurs na swoim Twitterze.

Zwycięscą konkursu został właśnie Jakub Procanin. Jak pisze na swoim facebooku: „Spośród 470 historii, moja historia życiowa poruszyła Go najbardziej”. Wspólne zdjęcie ze spotkania trenera Vitala Heynena z Jakubem Procaninem można zobaczyć zarówno na twitterze trenera, jak i facebooku Kuby.

O niesamowitym geście trenera, jak i poruszającej historii Kuby piszą dziś największe ogólnopolskie portale internetowe.

Przypominamy, że nadal trwa zbiórka na protezę ręki dla Kuby. https://www.siepomaga.pl/nowa-reka-kuby

Poprzedni artykułDachowanie w Trzcinicy
Następny artykuł„Akcja Zima”

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnie artykuły