wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

SUV potrącił kobietę w Dębowcu. Policja szuka sprawcy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia kobiety, do którego doszło wczoraj w Dębowcu. Kierujący samochodem typu SUV, jadąc drogą gminną potrącił idącą z naprzeciwka 54-letnią kobietę, po czym nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. Piesza trafiła do jasielskiego szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 18, na drodze gminnej w Dębowcu. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem typu SUV, najprawdopodobniej koloru czerwonego, jadąc drogą gminną w kierunku Szkoły Podstawowej potrącił 54-letnią kobietę. Piesza z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. 

Kierujący pojazdem nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku szkoły podstawowej. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Pojazd sprawcy może posiadać uszkodzenia prawej strony karoserii. Ma też uszkodzone prawe lusterko. 

Osoby, które mogą posiadać w tej sprawie jakiekolwiek informacje lub były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt pod numer telefonu 47 829 53 10 lub telefon zaufania 47 829 53 70.  

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły