wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Sieć Biedronka, w związku z epidemią koronawirusa, wysyła sms-y klientom

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego wśród Polaków narasta strach przed zamknięciem sklepów i tym samym brakiem dostępu do żywności i innych artykułów pierwszej potrzeby. Wielu rodaków zdecydowało się zrobić zapasy przede wszystkim papieru toaletowego, mydła w płynie oraz drożdży, co poskutkowało pustymi półkami w sklepach.

Sieć handlowa Biedronka postanowiła uspokoić swoich klientów w specjalnym komunikacie video. Spółka zapewnia, że zrobi wszystko, żeby konsumenci mieli ciągły dostęp do najważniejszych produktów.

Klienci Biedronki z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka, otrzymali wiadomość SMS z linkiem do filmu na YouTube, który jest oficjalnym komunikatem sieci handlowej.

Biedronka czyści wózki sklepowe

W związku z panującą sytuacją epidemiczną dużą wagę przywiązuje również do czyszczenia wózków sklepowych.

Na swojej stronie Sieć Biedronka dokładnie opisała proces dezynfekcji: kosze i wózki najpierw poddawane są namaczaniu przy wykorzystaniu wody i płynu dezynfekcyjnego o odpowiednim roztworze, a następnie trafiają do kąpieli parowej, przeprowadzanej standardowo w temperaturze 90°C. W jej trakcie do usuwania zanieczyszczeń stosowane są specjalne parownice wyposażone w szczotki, a także szorowarki i flizelinowe ścierki, zawsze jednorazowego użytku. Parownica czyści całą powierzchnię, na jakiej zostaje zastosowana i zabija obecne na niej zarazki.

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ronin
19 marca, 2020 17:52

a jak często wykonujecie tą procedurę ?? po każdym kliencie??

- Reklama -

Ostatnie artykuły