wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Podejrzany o morderstwo Jakub W. zatrzymany

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Według naszych nieoficjalnych źródeł poszukiwany Jakub W. został zatrzymany. Policja kryminalna ujęła podejrzanego na przystanku autobusowym w Jareniówce.

Jakub W. jest podejrzany o zamordowanie kobiety i zranienie mężczyzny w miejscowości Sławęcin w gminie Skołyszyn koło Jasła. Ofiarami młodego 20-letniego mężczyzny byli jego rodzice. Zgodnie z naszymi informacjami podejrzany mógł być pod wpływem narkotyków. Najpierw zaatakował swoją matkę nożem, a następnie zranił ojca, który z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Przez wiele godzin, na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Funkcjonariusze wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jaśle oraz z udziałem biegłego lekarza sądowego.

W poszukiwaniach brali udział policjanci, nie tylko z jasielskiej komendy, ale także funkcjonariusze z KWP w Rzeszowie, OPP w Rzeszowie, KPP w Przeworsku, KMP w Krośnie i KPP w Sanoku. Również strażacy z PSP w Jaśle włączyli się w poszukiwania 20-latka. Do działań poszukiwawczych funkcjonariusze wykorzystali drony oraz psy tropiące. Około godz. 22, na terenie gminy Jasło, policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który wcześniej zbiegł z miejsca zdarzenia.

Daniel Lelko, rzecznik prasowy KPP w Jaśle

20-latek został doprowadzony do jasielskiej komendy, a następnie trafił do policyjnego aresztu, w którym oczekiwał będzie na wykonanie z nim dalszych czynności. W momencie zatrzymania był trzeźwy. Została mu pobrana krew do badań na zawartość środków zabronionych.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jaśle.

Podejrzanemu Jakubowi W. zgodnie z art. 148 § 2 pkt 1 Kodeksu karnego, za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, może grozić nawet 25 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
maniek
18 października, 2023 22:57

Dożywocie i niech pracuje na swoje utrzymanie najlepiej w kamieniołomach! Sku##!

Olo
18 października, 2023 23:00

Podobno zadźgał własną matkę zwyrodnialec

j87
19 października, 2023 09:02

Czy mozna żyć z tą mysla ze zabiło sie własna matke? Co trzeba miec w glowie zeby zrobic cos takiego.

- Reklama -

Ostatnie artykuły