wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Orlen zaangażuje się w walkę z koronawirusem. Rozpocznie produkcję płynu do dezynfekcji rąk w Jedliczu.

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

ORLEN Oil, spółka z Grupy ORLEN, rozpocznie produkcję płynu do dezynfekcji rąk w Zakładzie Produkcyjnym w Jedliczu. Pierwsza partia produktu już wkrótce trafi na rynek. W ten sposób Grupa ORLEN aktywnie angażuje się w działania Ministerstwa Zdrowia, związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce. 

Spółka ORLEN Oil z miejsca podjęła działania zmierzające do uruchomienia produkcji płynu do dezynfekcji rąk. Nasze laboratoria pracują nad tym od kilku dni. Wykorzystujemy możliwości techniczne firmy, aby włączyć się działania związane z ochroną przed koronawirusem. Chcemy jak najszybciej odpowiedzieć na oczekiwania Polaków i zwiększyć ich bezpieczeństwo – mówi Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.

W najbliższych dniach rozpocznie się masowa produkcja płynu do dezynfekcji rąk przez ORLEN Oil. W ciągu 2 tygodni na rynek trafi 1 mln litrów produktu. W pierwszej kolejności zostaną w niego zaopatrzone instytucje publiczne. Płyn dezynfekujący będzie też dostępny w sieci stacji paliw ORLEN, czyli na ok. 1800 obiektach w całej Polsce.

Źródłowww.orlen.pl
- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
4 marca, 2020 18:31

Business is business. Nawet na chorobie można zrobić interes, o czym świadczą aktualne ceny termometrów – 200% w góre!

Antiidotum
5 marca, 2020 21:37

Lepiej niech Orlen obniży ceny paliwa zgodnie z sugestią „polskiego Napoleona Kaczora” o połowę i benzyna 95 octan załatwi koronawirusów z Wiejskiej na amen…

:):):)
5 marca, 2020 21:51
Odpowiedź na  Antiidotum

A po ile bylo paliwo za o 2 cm wyzszego Herr Tuska?

- Reklama -

Ostatnie artykuły