wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Strona głównaAktualnościNieuchwytny złodziej chodnika

Nieuchwytny złodziej chodnika

Od ponad 2 lat ubywa kostki brukowej na chodniku prowadzącym od mostu w Krajowicach do kościoła Judy Tadeusza w parafii Dąbrówka-Gamrat. Nie dość, że proceder trwa do dziś to jeszcze zaczyna przybierać na sile.

Tajemniczy złodziej chodnika nie próżnuje i z każdym tygodniem przywłaszcza sobie kolejne metry kostki brukowej. Niedługo po chodniku pozostanie tylko wydeptana ścieżka.

Być może jest w tym jakiś głębszy sens. Niewykluczone, że komuś zależy na tym, żeby droga do Boga była dla parafian trudniejsza. Można to odczuć zwłaszcza podczas deszczu, gdy mokry piasek przylepia się do butów wiernych podążających na niedzielną Msze Świętą.

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
3 sierpnia, 2019 21:01

Warto sprawdzić kto w okolicy układa kostkę na podjeździe 😀

Misio
3 sierpnia, 2019 21:37

Ksiundz kradnie bo z tacy nie starczyło

Wandzia
3 sierpnia, 2019 21:55

jakby były stare dobre betonowe płyty chodnikowe to nikt by nie kradł

Dddd
4 sierpnia, 2019 00:01

Ale artykuł….

Danuta
4 sierpnia, 2019 00:37

Brawo! W koncu ktoś zauważył problem! Trzeba cos z tym zrobic, to chore zeby ktos kradł koste brukowa i zwijal chodniki w miescie.

Jaślanin
6 sierpnia, 2019 21:48

Brawo dla niego! niech zawinie jeszcze wzdłuż drogi od znaku Jasło po kościół – w szczególności na zaakręcie, bo gamonie nie znają przepisów i zastawiają z obu stron jezdnię stwarzając zagrożenie miejających się w niedzielę aut! A policja nic z tm nie robi bo ma w du… narażać się ludziom.

Jaro
6 sierpnia, 2019 22:10
Odpowiedź na  Jaślanin

Przecież katolicy to świeci ludzie im wolno nie tylko z obu stron ale i na środku drogi stawać. Msza ważniejsza jest od prawa świeckiego i głupich przepisów.

Najnowsze artykuły