21.8 C
Jasło
8 sierpnia 2020, sobota
Strona główna Aktualności Nieuchwytny złodziej chodnika

Nieuchwytny złodziej chodnika

Od ponad 2 lat ubywa kostki brukowej na chodniku prowadzącym od mostu w Krajowicach do kościoła Judy Tadeusza w parafii Dąbrówka-Gamrat. Nie dość, że proceder trwa do dziś to jeszcze zaczyna przybierać na sile.

Tajemniczy złodziej chodnika nie próżnuje i z każdym tygodniem przywłaszcza sobie kolejne metry kostki brukowej. Niedługo po chodniku pozostanie tylko wydeptana ścieżka.

Być może jest w tym jakiś głębszy sens. Niewykluczone, że komuś zależy na tym, żeby droga do Boga była dla parafian trudniejsza. Można to odczuć zwłaszcza podczas deszczu, gdy mokry piasek przylepia się do butów wiernych podążających na niedzielną Msze Świętą.

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
Kamil
3 sierpnia, 2019 21:01

Warto sprawdzić kto w okolicy układa kostkę na podjeździe 😀

Misio
Misio
3 sierpnia, 2019 21:37

Ksiundz kradnie bo z tacy nie starczyło

Wandzia
Wandzia
3 sierpnia, 2019 21:55

jakby były stare dobre betonowe płyty chodnikowe to nikt by nie kradł

Dddd
Dddd
4 sierpnia, 2019 00:01

Ale artykuł….

Danuta
Danuta
4 sierpnia, 2019 00:37

Brawo! W koncu ktoś zauważył problem! Trzeba cos z tym zrobic, to chore zeby ktos kradł koste brukowa i zwijal chodniki w miescie.

Jaślanin
Jaślanin
6 sierpnia, 2019 21:48

Brawo dla niego! niech zawinie jeszcze wzdłuż drogi od znaku Jasło po kościół – w szczególności na zaakręcie, bo gamonie nie znają przepisów i zastawiają z obu stron jezdnię stwarzając zagrożenie miejających się w niedzielę aut! A policja nic z tm nie robi bo ma w du… narażać się ludziom.

Jaro
Jaro
6 sierpnia, 2019 22:10
Odpowiedź na  Jaślanin

Przecież katolicy to świeci ludzie im wolno nie tylko z obu stron ale i na środku drogi stawać. Msza ważniejsza jest od prawa świeckiego i głupich przepisów.

Najnowsze artykuły

Konferencja prasowa na temat DK-73 Pilzno-Jasło

Dojazd drogą krajową nr 73 z Pilzna do Jasła poprawi się do roku 2027. Obecnie trwają przygotowania do realizacji tej inwestycji. O...

W centrum miasta zapadł się kanał. Droga została zablokowana

W pobliżu skrzyżowania ul. Floriańskiej z ul. Kadyiego w Jaśle zapadł się biegnący pod powierzchnią drogi kanał. Droga została zablokowana i przez...

Najlepsze danie na Świecie! Poznaj historię pizzy

Pomimo tego, że pizza została zaliczona do popularnej kuchni nazwanej fast foodem i tak kochają ją miliardy ludzi na całym świecie. Ten...

Koronawirus wykryty u pracownicy. Szpital w Jaśle wstrzymuje działalność Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW

W związku z sytuacją epidemiologiczną od dnia 06.08.2020 r. wstrzymana zostaje do odwołania działalność Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW, Poradni Chorób Zakaźnych, Punktu...