wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wpadł podczas kradzieży w jasielskiej drogerii. Najbliższy rok spędzi w więzieniu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Do zakładu karnego trafił mieszkaniec Dębicy, który był poszukiwany przez tamtejszy sąd. Został ujęty przez pracowników drogerii w związku z kradzieżą perfum, a następnie zatrzymany przez jasielskich policjantów. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

W środę po godz. 12, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii na terenie Jasła. Złodziej został ujęty przez pracowników sklepu.

Na miejsce udali się funkcjonariusze z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Mundurowi ustalili, że mężczyzna dopuścił się kradzieży perfum. Za ten czyn ukarali go mandatem w kwocie 500 zł. Dodatkowo okazało się, że 46-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Dębicy celem odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności.

Mieszkaniec Dębicy został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Następnie trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną mu karę.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły