wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Najlepsze aplikacje mobilne na Twój telefon

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Producenci prześcigają się w ofercie aplikacji mobilnych, które można ściągnąć zaledwie jednym kliknięciem. W efekcie często zapychamy sobie telefon nadmiarem ikonek, z których później w praktyce prawie nie korzystamy. Podpowiadamy, jakie aplikacje są warte uwagi i naprawdę pożyteczne, w różnych aspektach życia.

Warto uważać na witryny, z których pobieramy aplikacje – najlepiej robić to bezpośrednio ze sklepu Google Play lub Apple Store. Ponieważ często wymagane jest podanie danych osobistych lub choćby przyznanie dostępu do galerii zdjęć, najlepiej zainstalować usługę VPN, która zmienia adres IP naszego urządzenia mobilnego i tym samym czyni je niewidocznym dla hakerów.

Snapseed

Jeden z najlepszych edytorów zdjęć, należący do Google. Oferuje zaawansowane funkcje, jednocześnie bardzo proste w użyciu – 29 filtrów i narzędzi, takich jak naprawianie niedoskonałości selfie, zabrudzanie, HDR, balans bieli, perspektywa oraz popularny efekt rozmycia tła. Stara klisza zmienia zdjęcia w kolorowe fotografie z lat 50., 60. lub 70, Retrolux nadaje zdjęciom styl retro przy użyciu prześwietleń, zadrapań lub stylów kliszy, a Dramaturgia dodaje do zdjęć apokaliptyczny cień. Można również stworzyć i zapisać swój własny filtr, a następnie stosować go potem do nowych zdjęć.

Więcej na temat aplikacji pod linkiem: https://www.diyphotography.net/mobile-photo-editor-snapseed-gets-ui-facelift-new-perspective-correction-tool/

Snapseed

Listonic

Interaktywna lista zakupów. Już nie musisz martwić się, że zapomnisz czegoś w sklepie. Aplikacja pozwala na szybkie dodawanie, również głosowe, produktów do listy, a następnie automatycznie dokonuje przydziału do konkretnej grupy towarów. Dzięki temu w sklepie łatwiej wszystko znaleźć. Dodatkowo listę można udostępnić innym członkom rodziny, którzy następnie mogą ją edytować i uzupełniać – nie ma już ryzyka, że dany produkt zostanie zapomniany lub kupiony podwójnie. Aplikacja informuje również o aktualnych promocjach z polskich supermarketów i pomaga przechowywać karty lojalnościowe.

Więcej na temat aplikacji pod linkiem: https://download.komputerswiat.pl/aplikacje-mobilne/android/akcesoria-i-narzedzia/listonic

Listonic

Todoist

Aplikacja służy do planowania i zarządzania projektami. Pozwala na sprawne i błyskawiczne zapisanie zadań do zrobienia, wystarczy przeciągnąć ikonkę plusa, aby dodać nowe zadanie w dowolnej sekcji. Pomaga wypracować trwałe nawyki dzięki przypomnieniom cyklicznym, np. „w każdy poniedziałek”. Zadania podzielić można na kilka poziomom priorytetów, a aplikacja rozpoznaje wprowadzone szczegóły zadania, np. „dziś o 14:00”. Todoist łatwo połączyć z Gmailem, Kalendarzem Google, Slackiem, Amazon Alexa i innymi.

Więcej na temat aplikacji pod linkiem: https://todoist.com/

Todoist

Yanosik

Antyradar, CB radio oraz nawigacja. Najlepsza aplikacja dla kierowców w Polsce. Informuje o zagrożeniach na drodze, korkach i kontrolach policji. Baza danych tworzona właśnie przez kierowców i dla kierowców, komunikator drogowy. Umożliwia również korzystanie z trybu dla motocykli oraz mobilnego parkomatu. Pomaga znaleźć informacje przydatne podczas jazdy w trasie, jak restauracje i stacje benzynowe.

Więcej na temat aplikacji pod linkiem: https://yanosik.pl/

Yanosik

Pan Paragon

Aplikacja, która służy do skanowanie dowodów zakupu oraz archiwizowania ich w telefonie.  Nie trzeba już przechowywać dziesiątek kwitków ani pilnować starych faktur, na wypadek konieczności skorzystania z gwarancji lub prawa do reklamacji towaru. Aplikacja sczytuje dane z paragonów i segreguje je na kategorie oraz przygotowuje miesięczne zestawienia, co może okazać się przydatne podczas planowania wydatków. Oferuje również kody rabatowe i gazetki promocyjne najpopularniejszych sklepów internetowych.

Więcej na temat aplikacji pod linkiem: https://panparagon.pl/

Pan Paragon
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
lamik
2 marca, 2020 18:35

oo Yanosik jest 🙂

Kuba
3 marca, 2020 18:26

Todoist i yanosik to must have 🙂 Edytora wcześniej nie widziałem, ale jednak co edycja na kompie to edycja na kompie

- Reklama -

Ostatnie artykuły