wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Marsz Niewolników w Rzeszowie. Jasło następne?

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Marsz Niewolników to idea, którą zapoczątkowała Holandia i Szwajcaria. Obecnie obywatele wielu krajów pokazują w ten sposób swój sprzeciw wobec przymusowych lockdownów, wobec działań władz ograniczających podstawowe wolności obywatelskie.

Niedawno po raz pierwszy przeszedł Marsz Niewolników w Rzeszowie. Rzeszowski marsz zorganizowany został przez Grupę Stop Covid – Rzeszów (Podkarpacie) i okolice. Uczestnicy chcieli pokazać w ten radykalny sposób, że tak będzie wyglądał świat jeżeli ludzie pozwolą na odbieranie sobie wolności, pozwolą na segregację sanitarną, na zamykanie z dnia na dzień swoich biznesów. – mówił Stanisław Paczkowski, jeden z uczestników rzeszowskiego marszu.

Stajemy się niewolnikami systemu: ogranicza się nam pracę, ogranicza się nam spotkania z bliskimi, ogranicza się nam zdrowy tryb życia (np. zakaz pływania), ogranicza się nam rozrywkę (kino, wyjście potańczyć czy na przysłowiowe piwo z przyjaciółmi), ogranicza nam się swobodne oddychanie! A teraz słyszymy o pomysłach by ograniczać tych ludzi, którzy nie poddadzą się szczepieniu przeciwko covid-19. Nie ma na takie draństwo naszej zgody. – mówiła Stanisław Paczkowski.

Mam prawo podchodzić z nieufnością do produkowanej ekspresowo szczepionki, która nawet na szczurach nie była testowana. Mam prawo do własnej decyzji czy chcę się poddać takiemu eksperymentowi medycznemu czy nie. To absurd kiedy minister zdrowia z jednej strony mówi o dobrowolnych szczepieniach, z drugiej jednak straszy odbieraniem wolności obywatelskich niezaszczepionym

KONTYNUOWAŁ STANISŁAW PACZKOWSKI

Dzisiejszy Marsz Niewolników w Rzeszowie miał na celu również pokazanie, że nie wszyscy zgadzają się z głównym przekazem meinstreemowych mediów i polityków, uważając ten przekaz za zakłamany i niewiarygodny.

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
autor
20 lutego, 2021 20:33
- Reklama -

Ostatnie artykuły