6.5 C
Jasło
25 maja 2020, poniedziałek

Koronawirus na Podkarpaciu. Liczba zakażonych i zgonów – wykres [AKTUALIZACJA]

Wyróżnione

Koronawirus na Podkarpaciu. Liczba zakażonych i zgonów – wykres [AKTUALIZACJA]

Koronawirus na Podkarpaciu został oficjalnie potwierdzony 11 marca 2020 r. u 57-letniej kobiety z Leżajska. Od tamtej pory liczba zakażonych systematycznie wzrasta....

Sprzedawaj chemię gospodarczą z Europy Zachodniej!

Chcąc przyciągnąć do siebie jak największe grono klientów, dobrze jest zaproponować im takie produkty, których nie znajdą w innych sklepach. Do...

Jak nosić pastele? Poznaj przydatne wskazówki!

Kiedy za oknem próżno szukać namacalnych dowodów wiosny, z pomocą przychodzi nam moda. Pastele, bo to o nich mowa, jak co roku...

Szafy przesuwne w służbie funkcjonalności w Mebline.pl

Dobra organizacja przestrzeni mieszkalnej ma ogromne znaczenie dla jej użytkowników. Wśród mebli, które stworzone zostały z myślą o przechowywaniu prym wiodą szafy...
Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Koronawirus na Podkarpaciu został oficjalnie potwierdzony 11 marca 2020 r. u 57-letniej kobiety z Leżajska. Od tamtej pory liczba zakażonych systematycznie wzrasta.

Ministerstwo Zdrowia codziennie podaje do wiadomości publicznej najnowsze dane dotyczące potwierdzonych testami laboratoryjnymi zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Redakcja portalu Moje Jasło będzie na bieżąco aktualizować poniższy wykres dotyczący województwa podkarpackiego.

16 marca 2020 r. poinformowano o śmierci pierwszej ofiary koronawirusa na Podkarpaciu. Był to 67-letni mężczyzna hospitalizowany w Łańcucie.

22 marca 2020 r. poinformowano o pierwszym przypadku wykrycia koronawirusa u mieszkańca powiatu jasielskiego.

30 marca 2020 r. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci dwóch osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim. Są to 32-letnia kobieta i 80-letni mężczyzna ze szpitala w Łańcucie.

1 kwietnia 2020 r. Niestety, ale nowy miesiąc zaczynamy na Podkarpaciu z bilansem zakażonych w postaci liczby 3-cyfrowej. Tym samym przekraczamy kolejną psychologiczną granicę – pierwsza setka zakażonych.

2 kwietnia 2020 r. Czwarta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 88-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie.

5 kwietnia 2020 r. Piąta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 86-letniej kobiety hospitalizowanej w Przemyślu.

6 kwietnia 2020 r. Szósta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 75-letniego mężczyzny hospitalizowanego w Łańcucie.

7 kwietnia 2020 r. Siódma ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 85-letniego mężczyzny hospitalizowanego w Łańcucie.

8 kwietnia 2020 r. Ósma i dziewiąta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 83-letniej i 80-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie.

9 kwietnia 2020 r. Dziesiąta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 62-letniego mężczyzny ze szpitala w Łańcucie.

11 kwietnia 2020 r. Jedenasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 69-letniego mężczyzny ze szpitala w Łańcucie.

13 kwietnia 2020 r. Dwunasta i trzynasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 78-letniego mężczyzny i 76-letniego mężczyzny ze szpitala w Łańcucie.

15 kwietnia 2020 r. Czternasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 65-letniej kobiety ze szpitala w Tarnobrzegu.

16 kwietnia 2020 r. Piętnasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 50-letniej kobiety ze szpitala w Jarosławiu.

19 kwietnia 2020 r. Szesnasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 85-letniego mężczyzny ze szpitala w Jarosławiu.

27 kwietnia 2020 r. Siedemnasta i osiemnasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 78-letniego mężczyzny oraz 80-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie.

28 kwietnia 2020 r. Dziewiętnasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 77-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie.

29 kwietnia 2020 r. Dwudziesta, dwudziesta pierwsza, dwudziesta druga i dwudziesta trzecia ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 76-letniego mężczyzny, 72-letniej kobiety, 90-letniej kobiety oraz 82-letniego mężczyzny ze szpitala w Łańcucie.

3 maja 2020 r. Dwudziesta czwarta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 86-letniego mężczyzny ze szpitala w Łańcucie.

- Reklama -

Więcej artykułów

4 KOMENTARZE

  1. Dopiero się zacznie za tydzień, wtedy zobaczycie dobowy wzrost zakażonych i zgonów. Na grypę umiera też wiele ludzi, ale takiej paniki nie ma. To jest odgórnie sterowane, żeby niszczyć gospodarki narodowe i zmuszać ludzi do szczepień. Szczepionkę już wynaleźli i będą wprowadzać pomimo braku wystarczających badań w przyśpieszonym tempie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Ostatnie artykuły

00:04:03

Schizofrenia Koalicji Obywatelskiej. Joanna Frydrych nawołuje do wyborów powszechnych

To, że politycy manipulują prawdą jest standardem. Prawda nie jest dziś w cenie. Takie są zasady i chyba już dawno wszyscy je...

Jasielskie szkoły przygotowane na przyjęcie uczniów klas 1-3

Uczniowie klas 1-3 mogą wrócić do szkół w poniedziałek, 25 maja. Jasielskie szkoły są przygotowane na prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktyki....

Dzień Dziecka z Największym Lizakiem w Polsce – Rekord Muzeum Lizaka w Jaśle „u Schabińskiej”

To będzie najsłodszy Dzień Dziecka! Wszystko za sprawą oficjalnej próby ustanowienia Rekordu Polski na największy lizak, która odbędzie się 1 czerwca 2020 roku w Jaśle! Rekordowe wydarzenie...

Jej Wysokość Pszczoła

Ptaki, nietoperze i inne małe ssaki, a także owady takie jak motyle, chrząszcze i pszczoły zapylają rośliny i pomagają im w rozmnażaniu....

II część przebudowanego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej szpitala w Jaśle już działa!

18 maja br. w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle przekazano do II część przebudowanego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. Inwestycja została zrealizowana w...