wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Koronawirus na Podkarpaciu. Liczba zakażonych i zgonów – wykres [AKTUALIZACJA]

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Koronawirus na Podkarpaciu został oficjalnie potwierdzony 11 marca 2020 r. u 57-letniej kobiety z Leżajska. Od tamtej pory liczba zakażonych systematycznie wzrasta.

Ministerstwo Zdrowia codziennie podaje do wiadomości publicznej najnowsze dane dotyczące potwierdzonych testami laboratoryjnymi zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Redakcja portalu Moje Jasło będzie na bieżąco aktualizować poniższy wykres dotyczący województwa podkarpackiego.

16 marca 2020 r. poinformowano o śmierci pierwszej ofiary koronawirusa na Podkarpaciu. Był to 67-letni mężczyzna hospitalizowany w Łańcucie.

22 marca 2020 r. poinformowano o pierwszym przypadku wykrycia koronawirusa u mieszkańca powiatu jasielskiego.

30 marca 2020 r. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci dwóch osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim. Są to 32-letnia kobieta i 80-letni mężczyzna ze szpitala w Łańcucie.

1 kwietnia 2020 r. Niestety, ale nowy miesiąc zaczynamy na Podkarpaciu z bilansem zakażonych w postaci liczby 3-cyfrowej. Tym samym przekraczamy kolejną psychologiczną granicę – pierwsza setka zakażonych.

2 kwietnia 2020 r. Czwarta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 88-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie.

5 kwietnia 2020 r. Piąta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 86-letniej kobiety hospitalizowanej w Przemyślu.

6 kwietnia 2020 r. Szósta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 75-letniego mężczyzny hospitalizowanego w Łańcucie.

7 kwietnia 2020 r. Siódma ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 85-letniego mężczyzny hospitalizowanego w Łańcucie.

8 kwietnia 2020 r. Ósma i dziewiąta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 83-letniej i 80-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie.

9 kwietnia 2020 r. Dziesiąta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 62-letniego mężczyzny ze szpitala w Łańcucie.

11 kwietnia 2020 r. Jedenasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 69-letniego mężczyzny ze szpitala w Łańcucie.

13 kwietnia 2020 r. Dwunasta i trzynasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 78-letniego mężczyzny i 76-letniego mężczyzny ze szpitala w Łańcucie.

15 kwietnia 2020 r. Czternasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 65-letniej kobiety ze szpitala w Tarnobrzegu.

16 kwietnia 2020 r. Piętnasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 50-letniej kobiety ze szpitala w Jarosławiu.

19 kwietnia 2020 r. Szesnasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 85-letniego mężczyzny ze szpitala w Jarosławiu.

27 kwietnia 2020 r. Siedemnasta i osiemnasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 78-letniego mężczyzny oraz 80-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie.

28 kwietnia 2020 r. Dziewiętnasta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 77-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie.

29 kwietnia 2020 r. Dwudziesta, dwudziesta pierwsza, dwudziesta druga i dwudziesta trzecia ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 76-letniego mężczyzny, 72-letniej kobiety, 90-letniej kobiety oraz 82-letniego mężczyzny ze szpitala w Łańcucie.

3 maja 2020 r. Dwudziesta czwarta ofiara śmiertelna koronawirusa na Podkarpaciu. Ministerstwo Zdrowia z przykrością informuje o śmierci 86-letniego mężczyzny ze szpitala w Łańcucie.

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
SchodyDalse
24 marca, 2020 14:07

Ale chyba juz znalazlem 🙂

Anonimowo
30 marca, 2020 19:34

Dopiero się zacznie za tydzień, wtedy zobaczycie dobowy wzrost zakażonych i zgonów. Na grypę umiera też wiele ludzi, ale takiej paniki nie ma. To jest odgórnie sterowane, żeby niszczyć gospodarki narodowe i zmuszać ludzi do szczepień. Szczepionkę już wynaleźli i będą wprowadzać pomimo braku wystarczających badań w przyśpieszonym tempie.

- Reklama -

Ostatnie artykuły