wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kolejny sukces Roxie – Lay Low na światowej liście TIDAL Rising

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Roksana Węgiel po raz kolejny dokonała tego, co nie udało się wcześniej żadnemu polskiemu artyście. Najpierw pierwsza polska wygrana na Eurowizji Junior. Teraz, jak podają serwisy muzyczne, pierwszy utwór polskiego popowego wykonawcy trafił na playlistę TIDAL Rising, na której znajdują się utwory najbardziej obiecujących muzycznych talentów z całego świata.

Czym jest TIDAL?

TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, która łączy artystów i fanów dzięki wyjątkowej muzyce i treściom. Obecnie jest dostępna w 52 krajach. TIDAL posiada ponad 55 milionów utworów i ponad 200 tysięcy teledysków i filmów w swoim katalogu.

Czym jest TIDAL Rising?

TIDAL Rising to program dedykowany artystom z całego świata, którzy mają zaangażowanych fanów i są gotowi, aby zdobyć serca większej publiczności. TIDAL w sposób ciągły opiekuje się i wspiera wybranych artystów z całego świata reprezentujących różne style, aby wprowadzić fanów w świat tętniący dynamiczną muzyką, który w przeciwnym razie mógłby pozostać nieodkryty.

https://listen.tidal.com

Obecność Lay Low na playliście TIDAL Rising daje Roksanie możliwość uzyskania wsparcia ze strony właścicieli jednego z najpopularniejszych serwisów streamingowych. Do ich grona należą m.in.: Alicia Keys, Beyoncé, Jack White, Shawn “JAY Z” Carter, Kanye West, Madonna, Nicki Minaj, Rihanna oraz Usher. W efekcie zwiększa to szansę Roksany Węgiel na podbicie serc słuchaczy na całym świecie i stanie się gwiazdą muzyki pop światowego formatu.

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Dada
27 kwietnia, 2019 20:32

Nasza Roxie wymiata! 😛

FAN
28 kwietnia, 2019 09:21

A czy ktoś z was w ogóle pofatygował się żeby na ta playliste wejść?Zaraz 2 pozycje dalej jest polski zespół Linia nocna ,pare dni temu na 1 miejscu był zespół Lor ,inne polskie zespoły też już były na tej playliscie .Powtarzacie to co inni napiszą bez sprawdzenia informacji.

Beniek
28 kwietnia, 2019 17:49

ale przecież pisze, że chodzi o pierwszy popowy utwór

z tego co widzę to owszem pojawiają się polskie ale jakieś elektroniczne, techno czy te sprawy

- Reklama -

Ostatnie artykuły