wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Roksana Węgiel dostała serduszko od Andrzeja Dudy!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Roksana Węgiel rządzi na Instagramie! Nawet Prezydent Andrzej Duda nie mógł się powstrzymać przed daniem serduszka pod jej postem! Co spodobało się Panu Prezydentowi?

Roksana Węgiel wyrosła na piękną kobietę!

Utalentowana, elokwentna i rozpoznawalna we wszystkich mediach społecznościowych. Nie tylko Jasło, skąd pochodzi, ale cała Polska może być z niej dumna. Zwyciężyła w programie The Voice Kids nadawanym na antenie TVP 2. Reprezentowała nasz kraj i wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji Juniorów 2018 w Mińsku piosenką „Anyone I Want To Be”.

Powitanie Roksany Węgiel przez Jasło. Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału na YouTube!

Roksana Węgiel o Prezydencie Andrzeju Dudzie

Roxana bardzo cieszy się z serduszka pod swoim postem na Instagramie od Prezydenta Andrzeja Dudy. Uważa, że Prezydent Polski też jest człowiekiem i tak jak każdy z nas ma prawo lajkować fotki na Instaframie. Postanowiła nawet zabrać głos w tej sprawie.

Bardzo mi miło. Prezydent Polski jest człowiekiem, nie zapominajmy o tym. Ma prawo, jak każdy inny, lajkować fotki na Instagramie. Jest mi niezmiernie miło, pozdrawiam pana prezydenta. Mam nadzieję, że słucha mojej muzyki 

Roksana o Prezydencie Andrzeju Dudzie – cytat za pudelek.pl

W jakim kierunku zmierza Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel nagrywa teledyski z Ekipą Fryza. Trzeci sezon debiutanckiego muzycznego albumu Ekipy, którą tworzą bardzo znani youtuberzy, powstał z gościnnym udziałem naszej utalentowanej jasielskiej wokalistki. Wystąpiła w jednym z singli – „Napad na bank”, który obecnie ma aż 660 809 wyświetleń. Jego popularność stale rośnie i być może niedługo dobije do miliona.

Friz, Nowciax, Murcix oraz występujący na featuringu reprezentant grupy Chillwagon – Qry, przekształcili rozedrganą i surową produkcję w kolejny hit z melodyjną chwytliwością. Tu gdzie życiowa refleksja miesza się z imprezowymi historiami, tam abstrakcyjny i minimalistyczny trap EKIPY znajduje ujście dla swojej różnorodności.Ekipa YouTube

Roksana ciągle się rozwija i według nas zasługuje na sławę i atencję nawet Prezydenta Polski. Powodzenia Roxi!

- Reklama -

Podobne artykuły

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
jajajaja
21 sierpnia, 2021 04:30

zaszczyt że szczęka opada

Zyy
21 sierpnia, 2021 10:58
Odpowiedź na  jajajaja

Dla Dudy to na pewno zaszczyt że Roxi o nim coś powiedziała 🤣

jajajaja
21 sierpnia, 2021 19:42
Odpowiedź na  Zyy

jeden wart drugiego

Jacek
2 października, 2021 17:20
Odpowiedź na  jajajaja

Nie kompromituj się! I na dodatek jesteś z Jasła pewnie. Wstyd, że tak piszesz o najsławniejszej krajance! Widzisz, ja mieszkam tysiąc kilometrów dalej , w Szczecinie i jestem mega dumny z Roksany!!!! Ty nie dorastasz do pięt ani mnie ani Roksanie!!!!

elvis
25 sierpnia, 2021 13:57

Roksana Węgiel dostała w serduszko od Andrzeja Dudy

Ffg
25 sierpnia, 2021 14:23
Odpowiedź na  elvis

Dobrze że nie w coś innego

- Reklama -

Ostatnie artykuły