wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zaręczyny Roksany Węgiel – wielka miłość artystki z Jasła

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Roksana Węgiel, pochodząca z Jasła utalentowana 18-letnia piosenkarka, zaskoczyła fanów ogłaszając zaraz po maturze swoje zaręczyny. Roksana zdążyła podbić serca milionów ludzi wyjątkowym głosem i talentem. Teraz, na nowym etapie swojego życia zdobyła jeszcze jedno serce – starszego od niej o 8 lat producenta muzycznego Kevina Mgleja.

Roksana Węgiel od samego początku swojej muzycznej kariery zyskała ogromne uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej utwór „Anyone I Want to Be” stał się hymnem o silnej woli i niezależności. Teraz, w tym ważnym momencie swojego życia, Roksana odkrywa nową formę sukcesu – miłość. Ogłoszenie zaręczyn jest świadectwem tego, że artystka znalazła szczęście i stabilność w swoim życiu osobistym.

Nowy rozdział w życiu Roksany Węgiel

Roksana Węgiel osiągnęła niezwykłe sukcesy jako młoda artystka. Jej zwycięstwo w Konkursie Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku przyniosło jej ogromną popularność i rozpoznawalność. Roksana kontynuowała swoją muzyczną karierę, wydając kolejne single, które zdobywały wysokie miejsca na listach przebojów. Wyjątkowy talent i charyzma przyniosły jej liczne nagrody i wyróżnienia, a jej muzyka dotarła do fanów na całym świecie.

Kevin Mglej i Roksana Węgiel
Facebook | Kevin Mglej

Zaręczyny Roksany Węgiel to kolejny krok na jej muzycznej i osobistej drodze. Wiele osób zastanawia się, jakie będą następne kroki artystki po tej radosnej wiadomości. Czy będzie kontynuować swoją muzyczną karierę, czy też zdecyduje się na inne projekty? Bez względu na to, jakie będą jej przyszłe plany, wiemy, że Roksana Węgiel ma niezwykły talent i determinację, które zaprowadzą ją dalej na drodze sukcesu.

Wraz z ogłoszeniem zaręczyn, Roksana Węgiel rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu osobistym, podtrzymując jednocześnie nadzieje na kolejne muzyczne osiągnięcia. Czekamy z niecierpliwością na to, co przyniesie przyszłość dla tej wyjątkowej artystki i życzymy jej wszystkiego najlepszego.

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Zosia
1 czerwca, 2023 08:45

Niech im się wiedzie

Artur Stopa
8 czerwca, 2023 09:33

Tylko ślub kościelny i wesele do rana.

Zosiaa
1 czerwca, 2023 08:51

Artystki? Raczej młodej dziewczyny, która potrafi ładnie śpiewać.

jacek.redaktor
1 czerwca, 2023 13:46
Odpowiedź na  Zosiaa

Oj Zosia, nie ośmieszaj się. To, że cię zazdrość zżera, nie upoważnia cię jeszcze do pisania głupot. Tak, Roksana jest Artystką, przez duże A i nic ani nikt tego faktu nie zmieni. Mówi ci to jeden z największych dorosłych fanów Roxie w Polsce.

- Reklama -

Ostatnie artykuły