wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Kolejne szkoły w powiecie jasielskim odwołują zajęcia z powodu COVID-19

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Niedawno pisaliśmy o zawieszeniu zajęć w Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach z powodu zagrożenia epidemiologicznego. Tymczasem kolejne szkoły decydują się na taki sam krok.

Należy do nich Szkoła Podstawowa w Bieździedzy, która o tym fakcie informuje na swojej stronie internetowej.

W związku z faktem, że u jednego z pracowników Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieździedzy stwierdzono zakażenie koronawirusem, jesteśmy zmuszeni  zawiesić działalność  szkoły na 3 dni, tj. od 02.09. 2020 r. do 04.09.2020 r. O dalszym przebiegu kwarantanny zadecyduje SANEPID. Proszę śledzić na bieżąco nasza stronę internetową

Podobnie jest w Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wróblowej, gdzie dyrektor podjął decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych na czas od 2 do 4 września 2020 r.

Zawieszone zajęcia Wróblowa Powiat Jasielski

Jednocześnie poinformował, że rodzicom dzieci do lat ośmiu w związku z zawieszeniem zajęć w placówce przysługuje zasiłek opiekuńczy w celu przeciwdziałania COVID 19.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły