wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

JKS Czarni Jasło. Kadra seniorów na sezon 2023/24

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dużo zmian kadrowych nastąpiło w zespole Czarnych Jasło w przerwie letniej między sezonami. Do drużyny Mateusza Ostrowskiego dołączyło siedmiu nowych piłkarzy.

Z Igloopolu Dębica klub pozyskał napastnika Adriana Brzostowskiego i pomocnika Marcina Janusa. Z Wolanii Wola Rzędzińska na podkarpackie boiska przenieśli się pomocnik Mateusz Michoń i obrońca Tomasz Tragarz. Po dwóch latach do Czarnych powrócili obrońca Paweł Remut z Legionu Pilzno i golkiper Łukasz Lepucki z Kolejarza Stróże. Ostatnim nabytkiem jest obrońca Konrad Gogosz z LKS Czeluśnica. Ponadto wypożyczeni z Ekoball Stali Sanok w przerwie zimowej obrońca Sebastian Suszko i pomocnik Jakub Ząbkiewicz nadal będą reprezentować biało-czarne barwy.

Nie obyło się bez kilku pożegnań. Drużynę opuścili: Damian Niemczyński (Przełęcz Dukla), Maciej Sowa Łukasz Urban (obaj LKS Czeluśnica), Tomasz Pałucki, Robert Niemiec Wiktor Wanat (wszyscy Sparta Osobnica), Krzysztof Szydło (GKS Zarzecze-Dębowiec), Sebastian Sobolak (powrót do Wiki Sanok).

Kadra seniorów na rundę jesienną 2023:

  • Bramkarze: Łukasz Lepucki, Patryk Szostak.
  • Obrońcy: Piotr Kosiba, Adrian Więcek, Szymon Sudyka, Sebastian Suszko, Tomasz Tragarz, Paweł Remut, Konrad Gogosz.
  • Pomocnicy: Karol Potera, Karol Rzońca, Rafał Mastaj, Wiktor Fara, Paweł Setlak, Mateusz Michoń, Marcin Janus, Jakub Ząbkiewicz.
  • Napastnicy: Adrian Brzostowski, Mateusz Majka.
  • Trenerzy: Mateusz Ostrowski, Tomasz Paluch.
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły