wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło wita Roksanę Węgiel – video

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Roksana Węgiel, razem z rodzicami i bratem, pojawiła się dzisiaj popołudniu na jasielskim Rynku, gdzie została entuzjastycznie powitana przez mieszkańców Jasła. Na spotkanie ze zwyciężczynią Eurowizji Junior, poza władzami miasta, przybyła spora grupa kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. bpa Ignacego Krasickiego, do której uczęszcza, dyrekcja Jasielskiego Domu Kultury oraz przyjaciele z Uczniowskiego Klubu Sportowego Akademia Sztuk Walki Judo.

Jasielski Rynek wypełnił tłum radosnych młodych ludzi, którzy przyszli tyko po to, żeby spotkać się ze swoja idolką. Roxi nie kryła zaskoczenia i emocji:

Cześć wszystkim! Chciałam Wam serdecznie podziękować za to, że tutaj jesteście mimo tej zimnej, paskudnej pogody. Jest bardzo zimno, przynajmniej dla mnie. Chciałam Wam jeszcze podziękować za każdy oddany głos na mnie, za wsparcie, które mi okazujecie. Naprawdę to jest niesamowite. Nie umiem tego wyrazić nawet w słowach, tego jak jestem Wam wdzięczna. Dziękuję bardzo!

Roksana została przywitana przez władze miasta w deszczu konfetti. Burmistrz Ryszard Pabian wręczył jej bukiet kwiatów oraz nową oficjalną maskotkę miasta Jasła – „Antosia”. Została również obdarowana rowerem, aby mogła dalej jechać w świat i rozwijać swoją muzyczna karierę.

Rozwój kariery naszej młodej artystki najlepiej podsumował Burmistrz Ryszard Pabian:

Roksana – najpierw nasza jasielska gwiazda, potem polska, a teraz europejska. To ogromny sukces, którego serdecznie jej gratulujemy i mamy nadzieję, że to pierwszy krok tak naprawdę w jej karierze i wszystko jest przed nią.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły