wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zwycięstwa zawodników Spartan Jasło na Gali HFO w Nowym Sączu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Znakomite walki naszych podopiecznych, znakomity doping kibiców! Na gali nie zabrakło także burmistrza Miasta Jasła Ryszarda Pabiana i zastępcy burmistrza Miasta Jasła Elwiry Musiałowicz-Czech, którzy pogratulowali zwycięzcom.

Krystian Podrazik – debiut zawodowy, walka w wyższej kat wagowej do 95 kilogramów. Wielki szacunek dla Krystiana gdyż kontrakt na walkę podpisał dwa dni przed Galą, jako zastępstwo za kontuzjowanego zawodnika. Bardzo dobra twarda walka trwająca pełne trzy rundy, nagradzana brawami. Pierwsze szlaki przetarte, sam Krystian jest bardzo zadowolony i nie ma się co dziwić, ponieważ zrobił kawał dobrej roboty. Gratulacje!

Fot. Spartan Jasło

Rafał Smalarz – debiut zawodowy, przystąpił do rywalizacji jako lider rankingu HFO do 85 kg i udowodnił dlaczego prowadzi w tej klasyfikacji. Walka była taką jakiej każdy się spodziewał, wymiana za wymianą, bardzo twarda z obu stron. Dwie pierwsze rundy bardzo wyrównane ale z lekkim wskazaniem na Rafała, za to runda trzecia to pełna dominacja naszego zawodnika. Wysokie kopnięcia oraz znakomity boks spowodowały trzy liczenia przeciwnika i w konsekwencji przerwanie walki przez werdykt TKO.

Zarówno Krystian Podrazik jak i Rafał Smalarz teraz odpoczywają a reszta Spartan ciężko pracuje przygotowując się na kolejną ligę sportów walki K-1 Nitus Euroliga, która odbędzie się 22 czerwca w Czudcu.

Red/Spartan Jasło 

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
19 maja, 2019 13:44

Jasło ma się kim pochwalić! Gratulacje!

Jan
19 maja, 2019 16:44
Odpowiedź na  Andrzej

Zgadza się można się pochwalić a to tylko jeden przykład. Spartan Jasło au au au ?

Daniel
20 maja, 2019 08:11

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów w zawodowych walkach.

Pukacz
21 maja, 2019 14:12

Pabian by ich wszystkich pozamiatal 🙂

- Reklama -

Ostatnie artykuły