wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zgłoś swój projekt! Rusza Jasielski Budżet Obywatelski

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Rozpoczęliśmy przyjmowanie propozycji projektów do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego (JBO) na 2025 rok. Na propozycje naszych mieszkańców czekamy do końca czerwca.

Bardzo gorąco zachęcam do zgłaszania swoich projektów. To jest właściwy moment do przedstawienia swojego pomysłu na Jasło. Ta edycja budżetu pozostaje jeszcze w niezmienionej formie, natomiast zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami chciałbym nieco ją zmodyfikować, tak by jak najbardziej odpowiadała ona uwagom, które w przestrzeni publicznej zgłaszają mieszkańcy – mówi Adam Kostrząb, burmistrz Jasła.

Projekty podzielone są na dwie kategorie:

  • inwestycyjne (np. budowa czy remonty obiektów), o wartości do 400 tys. zł
  • tzw. „miękkie”, obejmujące działania np. w obszarze kultury, sportu, edukacji i spraw społecznych, o wartości do 100 tys. zł.

Swoje pomysły można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle oraz w Systemie do Komunikacji z Mieszkańcami Jasła. Zgłosić je może każdy jaślanin, który ma ukończone 13 lat.

Komplet dokumentów potrzebny do złożenia wniosku można także otrzymać, po zgłoszeniu takiej prośby, na adres mailowy konsultacje@um.jaslo.pl

Formularze dostępne są również w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle (parter, pok. nr 19). Do każdej propozycji projektu należy dołączyć listę poparcia podpisaną przez 25 mieszkańców Jasła, którzy ukończyli 13 rok życia.

Szczegółowych informacji w sprawie naboru propozycji projektów udziela Referat Inicjatyw Społecznych Urzędu Miasta w Jaśle, tel. (13) 4482 501 lub (13) 4482 506, e-mail: konsultacje@um.jaslo.pl

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły