Zespół Robertoo chce promować Jasło

0

Patrząc na to jaką popularnością cieszą się zespół Weekend, Zenek Martyniuk czy też Sławomir, trudno nie przyznać, że disco polo znów jest w modzie. Niby wiele osób twierdzi, że nie słucha disco polo, że to obciach. Jednak „Przez twe oczy zielone”, „Miłość w Zakopanem” lub „Ona tańczy dla mnie” zanucić potrafi każdy. Co więcej, bez tych hitów nie mogą się obejść nie tylko wesela, festyny, ale także ogromne imprezy plenerowe. Trzeba było przetransportować helikopterem Sławomira, aby mógł wystąpić na imprezie Sylwestrowej w dwóch różnych miastach.

Nie ma się co dziwić, bo jest to muzyka lekka, łatwa i przyjemna. Nóżka od razu podryguje, a bioderka same się kołyszą. Tekst i melodia szybko wpadają w ucho, a potem nie chcą wyjść z głowy. I takie ma właśnie być disco polo. Czasami ludzie tego właśnie potrzebują. Nie ważne, czy na co dzień słuchają muzyki poważnej lub ostrego rocka. Są okazje, gdy przy takiej muzyce wszyscy najlepiej się bawią, niezależnie od różnicy pokoleń.

Na zbliżający się sezon weselno-grillowo-festynowy, chcielibyśmy Wam zaproponować nowy lokalny produkt muzyczny.

Zespół Robertoo z powiatu jasielskiego został założony w 2018 roku.

Jak sami mówią o sobie: „Jesteśmy nowym zespołem disco polo, który łączy folk z muzyką dance dla fanów dobrego humoru i wspaniałej zabawy”.

Ich debiutancka produkcja ujrzała światło dzienne 26 listopada 2018 r. Utwór „Góralko ma Jedyna” szybko zyskał pierwsze miejsca na listach przebojów stacji radiowych „radiofm”, „Discoparty.pl”, „radio FTB” i utrzymuje się do dziś. Druga produkcja „Kochanie Moje” była kręcona w powiecie jasielskim. Poza tworzeniem muzyki, taki jest właśnie cel zespołu Robertoo:

Chcemy  i będziemy promować nasze piękne tereny i okolice Jasła.

Zespół Robertoo

Muzycy marzą o tym, aby zaistnieć w branży disco polo. Na ten moment chcą przede wszystkim dotrzeć do odbiorców w powiecie jasielskim.

Misją naszego portalu jest pokazywanie i promowanie pozytywnych działań jaślan i mieszkańców powiatu jasielskiego. Warto rozwijać swoje pasje. Warto się również nimi dzielić.

Zapraszamy do zapoznania się z utworami zespołu Robertoo.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments