wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zatrzymano sprawcę kradzieży na terenie Jasła. Złodziej trafił do aresztu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o kradzieże na terenie kilku powiatów, w tym na terenie Jasła. 35-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle w ubiegłym tygodniu zatrzymali mężczyznę, który ma na swoim koncie szereg kradzieży popełnionych na terenie Jasła. Łupem złodzieja padały artykuły spożywcze i chemiczne, papierosy, telefony komórkowe, zegarki, dokumenty, biżuteria, pieniądze, rowery, samochód osobowy oraz kable światłowodowe. Łączna wartość skradzionych przedmiotów wyniosła blisko 17 tysięcy złotych.

Dzięki zgromadzonemu materiałowi dowodowemu i intensywnej pracy policjantów, mieszkaniec powiatu zawierciańskiego został zatrzymany i przesłuchany. Według ustaleń policjantów kradł on również na terenach powiatów zawierciańskiego, nowosądeckiego, gorlickiego, dębickiego i krośnieńskiego. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd Rejonowy w Jaśle zadecydował, że 35-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Złodziej już wcześniej odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa.

Na temat aresztowanego mężczyźnie pisaliśmy już w marcu, w artykule o zatrzymanym złodzieju audi, który prowadził pod wpływem alkoholu i bez prawa jazdy.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły