wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

W Jaśle zatrzymano złodzieja audi. Prowadził pod wpływem alkoholu i bez prawa jazdy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policja zatrzymała w Jaśle złodzieja samochodu. 36-latek nie dość, że był pod wpływem alkoholu to w dodatku nie miał prawa jazdy. Za popełnione czyny wkrótce poniesie odpowiedzialność.

W miniony piątek, około godz. 22.30, do jasielskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Audi. Doszło do niej w Jaśle. Już godzinę po otrzymaniu zgłoszenia, w wyniku intensywnie prowadzonych działań, policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierującego skradzionym pojazdem, na ul. Kościuszki w Jaśle.

Jak się okazało, 36-latek, który prowadził samochód miał w swoim organizmie 1,6 promila alkoholu. Ponadto nigdy nie miał prawa jazdy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień i w stanie nietrzeźwości oraz kradzież, mężczyznę czekają surowe konsekwencje. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły