wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Weź udział w wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jesteś mieszkańcem Jasła w wieku od 13 do 19 lat? Chcesz mieć wpływ na swoje najbliższe otoczenie i zrobić coś dla jasielskiej młodzieży? Weź udział w wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła. Właśnie ruszył nabór, który potrwa do 18 marca.

Do 18 marca br., można zgłaszać kandydatów do Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła. Radnym Młodzieżowym może zostać osoba, która:

  • jest mieszkańcem Jasła,
  • ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła 19 lat,
  • jest uczniem publicznej lub niepublicznej szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej.

Aby zarejestrować kandydaturę na Radnego Młodzieżowego, należy wypełnić formularz – oświadczenie o wyrażeniu zgody na kandydowanie oraz zebrać podpisy co najmniej 10 mieszkańców Jasła, którzy są uczniami szkół, ukończyli 13 lat i nie ukończyli 19 lat. Wzory dokumentów znajdują się na stronie internetowej Miasta Jasła pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/wybory-do-mlodziezowej-rady-miejskiej-jasla-wez-udzial/

Wypełnione formularze wraz z listami poparcia należy dostarczyć do Urzędu Miasta w Jaśle:

  • osobiście na kancelarię Urzędu (parter, pok. nr 19),
  • listownie na adres: Urząd Miasta w Jaśle, 38-200 Jasło, ul. Rynek 12,
  • elektronicznie na adres mailowy: konsultacje@um.jaslo.pl lub za pośrednictwem ePUAP (adres: /umjaslo/skrytka).

Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 marca br. Po weryfikacji zgłoszeń odbędzie się głosowanie na zgłoszonych kandydatów. Radnymi Młodzieżowymi zostaną wybrane osoby z największą kolejno liczbą głosów.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod numerami telefonów: 13 4482 501 lub 13 4482 506 oraz pod adresem e-mail: konsultacje@um.jaslo.pl

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły