Wernisaż zdjęć Urszuli Kaczor

"Adventures in Wonderland"

0
Wernisaż zdjęć Urszuli Kaczor

W dniu 29.06.2018 r. o godzinie 19:00 w Galerii Mal Państwa Samborskich odbył się „Zaczarowany” wernisaż zdjęć pt. „Adventures in Wonderland”. Autorką fotografii jest Urszula Kaczor pochodząca z Sędziszowa Małopolskiego.

Oprócz zdjęć goście wernisażu mogli obejrzeć półgodzinny filmik, który został przygotowany specjalnie na tę okazję.

Fotografie nawiązują do życia autorki. Przedstawiają jej uczucia i etapy dorastania. Projekt jest niesamowicie emocjonalny i osobisty.

Wernisaż zdjęć Urszuli Kaczor

Dodatkowo do fotografii autorka przygotowała opis, aby każdy oglądający razem z nią mógł się przenieść w tą „Zaczarowaną Krainę” oraz cytat z jej ulubionej książki „Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla.

Wernisaż zdjęć Urszuli Kaczor

Poza tym pozytywnym zaskoczeniem dla gości był „Magiczny Stół” przygotowany przez autorkę zdjęć, gdzie po oficjalnym rozpoczęciu goście zasiedli do wspólnej kolacji i rozmowy. Wszystkie te elementy połączone z muzyką na prawdę pozwalały przenieść się do „Zaczarowanego Świata”.

Dokładnie na tym mi zależało, abyśmy jako dorośli ludzie mogli wspólnie raz jeszcze, chociaż przez chwilkę zasmakować tego beztroskiego i kreatywnego dziecinnego czasu – wspomina autorka.

„Przede wszystkim ogromnie cieszę się także z obecności Pana Burmistrza Jasła- Pana Ryszarda Pabiana, który wraz z małżonką odwiedzili moją wystawę oraz osobiście pogratulowali mi fotografii na wernisażu”- opowiada Urszula Kaczor.

Wernisaż zdjęć Urszuli Kaczor

29 czerwca Galeria Mal gościła wiele znanych osobowości ze świata sztuki i kultury zarówno z samego Jasła, jak i z Krakowa i Warszawy.

Wernisaż zdjęć Urszuli Kaczor
Urszula Kaczor (po lewej)

Tą niecodzienną fotografie można oglądać w Galerii Mal do 26.07.2018 r.
Serdecznie Zapraszamy

Więcej informacji na temat fotografii: https://www.facebook.com/Adventures-in-Wonderland-Photography-119873935397606/

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments