wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Jaśle mają już wyremontowane pomieszczenia!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wczoraj w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle odbyło się oficjalne przekazanie do użytku wyremontowanych pomieszczeń.  

W Warsztacie Terapii Zajęciowej w Jaśle na ulicy Floriańskiej zostały wykonane prace budowlane, w ramach zadania pn. Modernizacja budynku użytkowanego przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Jaśle w 2021 r. w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami III.

Prace objęły remont korytarza parteru polegający na wykonaniu nowej podbudowy – izolacji przeciwwilgociowej i termicznej podposadzki. Ułożono nową posadzkę z płytek gresowych. Pomalowane zostały ściany i sufity oraz wykonano lamperię. Wyremontowano również klatkę schodową wraz z wykonaniem nowej balustrady ze stali nierdzewnej. Wymieniono drzwi zewnętrzne (5 sztuk), drzwi wewnętrzne (11 sztuk) oraz okna w pomieszczeniu warsztatu i na klatce schodowej.

Remont Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle był bardzo ważny, ponieważ znacząco poprawił warunki oraz bezpieczeństwo uczestników warsztatów.

Na chwilę obecną w warsztatach terapii zajęciowej uczestniczy 54 osoby.

Wartość robót budowlanych wyniosła łącznie 157 175,15 zł, w tym dofinansowanie z PFRON w wysokości 112 176,16 zł.

Wykonawcą prac budowlanych była firma MAT Konstrukcje Michał Gorczyca z Jasła.

Podczas przekazania do użytku obecni byli; Adam Pawluś – Starosta Jasielski, Stanisław Pankiewicz – Wicestarosta Jasielski, Ryszard Lisowski – Członek Zarządu Powiatu w Jaśle, Krystyna Dzik – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Jaśle oraz Jakub Marciniec – Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaśle.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły