wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Trwa wielkie święto wina w Jaśle!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Dzisiaj rozpoczęły się jubileuszowe XV Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle. Jasielski rynek wypełnił się stoiskami winiarzy, wśród których przeważają lokalne winnice. Niestety nie wszyscy zagraniczni goście zdołali dotrzeć.

Oprócz wina uczestnicy mogli raczyć się swojskimi specjałami i korzystać z przygotowanych atrakcji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

- Reklama -

Podobne artykuły

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
komercja
28 sierpnia, 2021 18:49

Niby są przyjezdni, ale na nich zarobią tylko jasielskie knajpy w okolicy rynku. Jasło nie wiele ma z tych dni wina. A mieszkańcy finansują to ze swoich podatków.

bogdan
28 sierpnia, 2021 18:47

Czyli innymi słowy promocja lokalnych biznesmenów za nasze pieniądze. Czy ktoś kontroluje to, jak gospodaruje się zbiorami z miejskiej winnicy? Słowo „Międzynarodowe” w nazwie tego wydarzenia jest nieuprawnione. Uratowało je tylko stoisko z winami z Węgier. To były jedyne sensowne wina, bo tych jasielskich kwasiurów nie da się pić.

igwa
28 sierpnia, 2021 21:40
Odpowiedź na  bogdan

Międzynarodowe tylko z nazwy, a co zarobią lokalsi to ich. Wina Polskie, Czeskie i Niemieckie niczym się nie różnią, takie same mamy warunki klimatyczne. Szkoda, że nigdzie nie było nic z Gruzji, Chorwacji. Węgry już znamy. Ogólnie to wybór jest większy w biedronce niż na tej winnej imprezie

Ytffg
29 sierpnia, 2021 13:56
Odpowiedź na  igwa

Gruzińskie są rewelacyjne. Kawał drogi do Jasła.

moja wina
28 sierpnia, 2021 18:50

A wina Tuska były? Bo dużo się o nich teraz mówi.

relacja tvp
28 sierpnia, 2021 18:53
izzzyda
28 sierpnia, 2021 18:55

comment image

Winaldia
30 sierpnia, 2021 08:05

Odwiedzam dni wina co roku, ale tym razem to troche porazka-winiarzy mniej, ceny coraz wyzsze (nawet za wino z 2019r) rekodzielnikow brak i jakby odwiedzajacych mniej. Niestety Jaslo nie jest winiarska stolica Polski jak niektorzy mowia-proponuje organizatorom wybrac sie do Zielonej Gory na Winobranie i podpatrzec pare trikow. Generalnie nuda wieje.

- Reklama -

Ostatnie artykuły