wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Trening systemu powszechnego ostrzegania i alarmowania ludności cywilnej o zagrożeniu z powietrza

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Zgodnie z Zarządzeniem nr 123/21 Wojewody Podkarpackiego z dnia 18 maja 2021 roku w sprawie przygotowania i przeprowadzenia na terenie województwa podkarpackiego treningu systemu powszechnego ostrzegania i alarmowania ludności cywilnej o zagrożeniu z powietrza, w ramach ogólnokrajowego ćwiczenia pk. „RENEGADE/ SAREX – 21” informujemy, że w dniu 20 maja 2021 r., zostanie przeprowadzony na terenie województwa podkarpackiego trening systemu powszechnego ostrzegania i alarmowania ludności cywilnej o zagrożeniu z powietrza.

Lakier czy olej do drewna – co sprawdzi się lepiej?

W ramach treningu między godz. 800 a 1100 zostanie przeprowadzona głośna próba uruchomienia systemów alarmowych. W związku z powyższym proszę o nie podejmowanie żadnych czynności związanych  z ćwiczebnym alarmem.

Trening będzie elementem ogólnokrajowego ćwiczenia pk. „RENEGADE/ SAREX 21” organizowanego przez podmioty szczebla centralnego: Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (RCB) oraz z ramienia Szefa Obrony Cywilnej Kraju – Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej (KG PSP).

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły