wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Studio Figura w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Studio Figura - JasłoMarka Studio Figura jest rozpoznawalna na całym świecie. Autorski Program Zabiegowo – Treningowy Studio Figura to skuteczne i efektywne modelowanie sylwetki. Studio Figura Jasło powstało z myślą o kobietach, które pragną w kameralnej i przytulnej atmosferze zadbać o swoje ciało. Jest to miejsce dla kobiet starszych i młodszych. Dla kobiet, które są szczuplejsze i takich, które wciąż zmagają się ze zbędnymi kilogramami. Zależy nam, aby Klientka uzyskała od nas kompleksową i fachową pomoc, dlatego w oparciu o kartę klienta, którą zakładamy przy pierwszej wizycie tworzymy indywidualnie dopasowany plan dietetyczny, oczyszczanie organizmu z pomocą suplementów, które posiadamy w swojej ofercie na wyłączność Studia oraz indywidualny plan zabiegowo-treningowy. Świadomość społeczeństwa dotycząca zdrowego żywienia i treningów jest na wyższym poziomie niż parę lat temu, ale niestety wciąż napotykamy na mnóstwo zapytań w internecie dot, “szybkiego odchudzania”, “skutecznego odchudzania w kilka tygodni”, “diety cud” itp.

Studio Figura - Jasło

Jesteśmy inni niż wszyscy, gdyż wszystkie kroki, które podejmuje klientka są dostosowane indywidualnie, a różnorodność urządzeń oraz ustawień ich parametrów pozwala stworzyć niezliczoną ilość treningów dla każdej Pani z osobna. Nie ma jednej i sprawdzonej recepty dla wszystkich, gdyż skuteczność diety i ćwiczeń jest uzależniona od wieku, płci, trybu życia, stanu zdrowia i przebytych chorób, grupy krwi….Można wymieniać w nieskończoność czynniki, które w bardzo skuteczny sposób potrafią zadziałać na nasz wygląd.

Studio Figura - Jasło

Również uświadamiamy kobiety, że ‘skuteczne i szybkie’ wyklucza się wzajemnie, gdyż tylko odpowiednio zbilansowana dieta i rozłożone w czasie treningi pozwolą wprowadzić równowagę w organizmie i zachować zdrowy wygląd na długie lata.

Studio Figura - JasłoStudio Figura - JasłoZapraszamy serdecznie do naszego królestwa, żebyście mogły Panie na własne oczy zobaczyć, że jesteśmy po to, aby wspólnymi siłami walczyć o lepsze JA w sposób zdrowy i bezpieczny.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły